×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2013
Drukāt

Kāpēc sieva pēc intīmās tuvības atkal vēlas glāstus? (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Lai gan intimitātei tabu plīvurs jau sen kā noņemts, izrādās, par seksuālajām attiecībām joprojām daudz neskaidrību ir ne vien tiem, kuriem šajā jomā pieredzes šāda vai tāda iemesla dēļ nav. Arī dažam, kam ir sava otra pusīte jau vairākus gadus.

Tā nav mehāniska darbība


“Man nav dižas pieredzes seksuālajā dzīvē, jo esmu precējies nedaudz ilgāk par gadu. Turklāt mums abiem ar sievu iepriekš nav bijis citu partneru.

Gribu uzzināt, vai dzimumlocekļa ievadīšanas laikā partnere tiešām izjūt lielu baudījumu? Sieva apgalvo, ka šis viņai ir patīkamākais brīdis visā tuvības laikā. Kāpēc viņa pēc tuvības izjūt atkārtotu baudu no glāstiem?

Kādā pozā mīlējoties ir lielāka varbūtība, ka dzimumpartnere paliks stāvoklī?”

Ginekoloģe, seksoloģe, psihoterapeite Diplomātiskā servisa medicīnas centrā Aija Tula–Rijkure: – No vienas puses, labi, ka vīrietis ir pamanījis sievietes reakciju uz viņa darbībām, jo daudzi to nemaz neievēro. Bieži vien pret dzimumaktu attiecas kā pret mehānisku darbību, neko vairāk.

Taču jautātais arī atklāj, ka vēstules autors nezina, kā funkcionē sievietes ķermenis, kā reaģē uz dzimumkairinājumiem. Izsmeļošu un noderīgu informāciju var gūt seksologa Jāņa Zālīša grāmatās Mīlestības vārdā un Mīlestības mācība. Dzimumaudzināšana.

Sievas rīcība ir tipiskas dzimumattiecību partneres atbildes reakcijas, par ko partneris varētu tikai priecāties – tātad viņš ir spējīgs ierosināt sievieti, viņa atbild uz partnera rosinājumu, viņš to pamanījis, tātad seksā ir nozīmīgs sievietei.

Ginekoloģe un psihoterapeite privātpraksē Tukumā Gunta Frīdenberga: – Sievietēm visjutīgākā erogēnā zona parasti ir klitors, kurā koncentrējušies daudzi nervu receptori, kas uztver kairinājumu. Anatomiski klitora nervu pinumi var būt izvietoti arī makstī. No tā atkarīgas sievietes sajūtas dzimumlocekļa kustību laikā. Daļa sieviešu orgasmu sasniedz, kad tiek kairināta maksts, bet citām, lai tiktu līdz kulminācijas brīdim, ir nepieciešams klitora papildu kairinājums.

Patīkamās sajūtas dzimumlocekļa ievadīšanas brīdī rada klitora nervu pinuma kairinājums, kas aptver ieeju makstī. Daba ir radījusi vīrieti kā agresīvāko dzimumakta dalībnieku, kurš ar savu dzimumlocekli ieiet sievietes ķermenī, savukārt sievietes loma ir saņemt dzimumlocekli, ļaut ienākt sevī. Tuvojoties orgasmam, maksts ārējā trešdaļa sašaurinās, ciešāk apņemot locekli, bet tālākajā daļā paplašinās. Sperma orgasma brīdī nonāk maksts tālākajā daļā. Pēc ejakulācijas dzemde, kas pirms tam bija mazliet pacēlusies uz augšu, noslīd uz leju, un dzemdes kakliņš iemērcas sēklas šķidrumā. Tas ļauj spermatozoīdiem sākt savu garo ceļu līdz olšūnai. Visa sperma nekad nenonāk dzemdē un tālāk olvados, kur parasti notiek apaugļošanās, tādēļ ir pavisam normāli, ka pēc dzimumakta atlikums iztek laukā.

Sievietei uzbudinoties, asinis pastiprināti pieplūst dzimumorgāniem, tāpēc kaunuma lūpas kļūst lielākas un sārtākas. Pēc orgasma asinis atplūst no dzimumorgāniem. Pulsāciju kaunuma lūpās var sajust, gan asinīm pieplūstot, gan atplūstot.

Nav speciālas pozas, kas veicinātu grūtniecības iestāšanos. To nosaka auglīgās dienas, kad sievietes olšūna ir gatava apaugļoties. Šis laiks gan ir salīdzinoši īss, piecas līdz sešas dienas katra cikla vidusdaļā.

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Zini – skaidri un gaiši. Viņa no tās dzl ievadīšanas negūst orgasmu. vajag glāst5īt pirms locekļa ievadīšanas un arī tad, kad ievadīts, kamēr pats jūti, redzi, dzirdi, ka viņa sasniedz orgasmu. Vajag patrenēties ilgstošākai priekšspēlei. Un sieva nav frigida – tici man – vairāk jādarbojas tev. Ja sieva būs apmierināta, tad gulēs kā nopļauta zāle. Un pa kreisi pat rpātā nenāks laist.

Draugiem Facebook Twitter Google+