×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Negodīgi izmanto Latvijas Osteoporozes un invalīdu asociācijas vārdu

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Latvijas Osteoporozes un invalīdu asociācija saņēmusi informāciju, ka Latvijas Osteoporozes un invalīdu asociācijas (LOPIA) vārdā tiek veikti maldinoši zvani, iesakot iegādāties osteoporozes matračus. Šādi viltus pārdevēji, uzdodoties par LOPIA pārstāvjiem, aicina iegādāties osteoporozes matračus, sakot nepatiesu informāciju un piesolot, ka šāda matrača lietošanas gadījumā vairs nebūs jādzer osteoporozei paredzētās zāles, vitamīni, kā arī fiziskās aktivitātes vairs nebūs nepieciešamas.

LOPIA vēlas informēt, ka šāda darbība nav saskaņota ar asociāciju, kā arī aicina ikvienu, kurš ir saņēmis šādu maldinošu zvanu,  nepiekrist šāda matrača iegādei, jo tas nav brīnumlīdzeklis osteoporozes ārstēšanā. Fiziskajām aktivitātēm ir liela nozīme gan, lai izvairītos no osteoporozes, gan lai veiksmīgi sadzīvotu ar to.

LOPIA mērķis ir apvienot osteoporozes pacientus, kā arī informēt par osteoporozi. Biedrības veiktās aktivitātes izglīto par slimību, tās simptomiem, slimības diagnostiku, ārstēšanu, profilaksi, kā arī slimības izraisītajiem draudiem, kuru ietekmē mainās pacienta veselības stāvoklis un dzīves kvalitāte. Informācija par osteoporozi un LOPIA pieejama mājas lapā www.osteo.lv, izdevumā „Osteo Ziņas” un pa bezmaksas informatīvo tālruni 26606464.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+