Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Sākas gripas sezona: Jēkabpilī divi, Rīgā – trīs gadījumi

Foto: LETAFoto: LETA

Jēkabpilī reģistrēti divi gripas gadījumi, bet Rīgā ar gripu slimnīcā nonākuši trīs cilvēki, liecina jaunākie Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

51. nedēļā monitoringa iekļautajās 68 ambulatorajās iestādēs vienā ģimenes ārstu praksē Jēkabpilī reģistrēti divi gripas gadījumi. Savukārt no 11 slimnīcām, kas piedalās monitoringā, viena slimnīca Rīgā ziņoja par trīs gripas pacientiem un vienā gadījumā pacients nonācis slimnīcā ar gripas izraisītu pneimoniju.

Vispārējās izglītības iestādes 51. nedēļā apmeklējuši vidēji 92,3% reģistrēto skolēnu. Apmeklētības līmenis, salīdzinot ar 50. nedēļu, nedaudz mazinājies – vidēji par 0,7%. Zemākā apmeklētība bijusi Rēzeknē, tur izglītības iestādes apmeklējuši mazāk nekā 80% skolēnu.

Savukārt pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējuši vidēji 74,7% reģistrēto bērnu. Apmeklētības līmenis, salīdzinot ar 50.monitoringa nedēļu, palielinājies par 1%. Zemākā apmeklētība reģistrēta un Gulbenē, Rēzeknē un Jūrmalā – mazāk nekā 70% reģistrēto bērnu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+