Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. decembris, 2014
Drukāt

Sākas gripas sezona: Jēkabpilī divi, Rīgā – trīs gadījumi

Foto: LETAFoto: LETA

Jēkabpilī reģistrēti divi gripas gadījumi, bet Rīgā ar gripu slimnīcā nonākuši trīs cilvēki, liecina jaunākie Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

51. nedēļā monitoringa iekļautajās 68 ambulatorajās iestādēs vienā ģimenes ārstu praksē Jēkabpilī reģistrēti divi gripas gadījumi. Savukārt no 11 slimnīcām, kas piedalās monitoringā, viena slimnīca Rīgā ziņoja par trīs gripas pacientiem un vienā gadījumā pacients nonācis slimnīcā ar gripas izraisītu pneimoniju.

Vispārējās izglītības iestādes 51. nedēļā apmeklējuši vidēji 92,3% reģistrēto skolēnu. Apmeklētības līmenis, salīdzinot ar 50. nedēļu, nedaudz mazinājies – vidēji par 0,7%. Zemākā apmeklētība bijusi Rēzeknē, tur izglītības iestādes apmeklējuši mazāk nekā 80% skolēnu.

Savukārt pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējuši vidēji 74,7% reģistrēto bērnu. Apmeklētības līmenis, salīdzinot ar 50.monitoringa nedēļu, palielinājies par 1%. Zemākā apmeklētība reģistrēta un Gulbenē, Rēzeknē un Jūrmalā – mazāk nekā 70% reģistrēto bērnu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+