Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Valmierā 5. jūlijā notiks veselīgas aktivitātes, fizioterapeita konsultācijas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sestdiena, 5.jūlijs, Valmierā sāksies ar īpašu Valmieras pilsētas svētku rīta rosmi un aktīvās atpūtas aktivitātēm, kurās aicināti piedalīties kā lieli, tā mazi valmierieši un pilsētas viesi.

Plkst.9.00 Gaujas krastā – airēšanas bāzē „Krācītes” „Spēka Pasaule” treneres Danielas Kuprišas pavadībā visi varēs piedalīties rīta rosmē – iesildīties un izvingroties, lai spēka un mundruma pilni visas dienas garumā baudītu svētku pasākumus. Pēc rīta rosmes tiks organizētas sportiskas stafetes ģimenēm un orientēšanās skrējieni Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka teritorijā. Reģistrēties stafetei un skrējienam vai nūjošanai iespējams pasākuma norises vietā.

Paralēli sportiskajām aktivitātēm skolēniem, ģimenēm un sporta līdzjutējiem būs iespēja sacensties spēkiem zināšanu konkursā, atbildot uz dažādiem āķīgiem jautājumiem par sportu. Interesentiem būs iespēja saņemt arī fizioterapeita konsultāciju – uzzināt, kā pareizi sportot, iesildīties un atjaunot organismu pēc slodzes.

Rīts veselībai un stipram garam nav iedomājams bez zāļu tēju baudīšanas. Tās sarūpēs ārstniecības augu zinātāja un audzētāja Zeltīte Kaviere.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+