Operācijai jau esot par vēlu 58

Citu stāstu mums atsūtīja sieviete, kuras mammai ir glaukoma – progresējoša acs saslimšana. Sieviete pati iepriekš dzīvojusi Dānijā, kur drošībai arī devusies pārbaudīt, vai viņai arī nav glaukoma, jo šī slimība mēdzot iedzimt. Ieteiks turpmāk novērot acu veselību. Turpinājumā sievietes stāsts par piedzīvoto.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Lasīt citas ziņas

“Kad atbraucu uz Latviju, sāku te meklēt acu ārstu, protams, katrs apmeklējums izmaksāja vismaz 100 eiro. Pagājušā gadā gan uzzināju, ka ir iespēja pieteikties arī uz valsts apmaksātu vizīti, rindā nemaz tik ilgi neesot jāgaida. Tā tiku pie dakteres Bulduru slimnīcā, par vizīti bijis jāmaksā vien 4 eiro.

No dakteres saņēmu diagnozi, bet palīdzēt viņa man nevarot. Vai man atliek vien gaidīt aklumu? Stāstīju ārstei, ka manai mammai jau gados tika uztaisīta lāzera operācija, bet man ir tikai 63 gadi, uz ko daktere atbildēja, ka šajā vecumā operācijai jau ir par vēlu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Biju šokā, jo neticēju, ka tā var būt, jo vēl pirms pusgada man neviens neko tādu nebija teicis. Nolēmu doties pie cita ārsta. Tā es nonācu Amerikas Acu centrā pie kāda cienījama profesora. Par vizīti samaksāju 150 eiro, saņemot nevērīgu attieksmi un izrakstītus acu pilienus.

Protams, nevienā no abām minētajām iestādēm neatgriezos un nevienam citam arī nenovēlu. Esmu pateicīga, ka šobrīd esmu sev atradusi labu acu ārstu, kura uzraudzībā jūtos droši. Viņš tiešām ir profesionālis, taču kopumā saprotu, ka daudzi vecie dakteri ir aizsēdējušies, viņos vairs nav iejūtības pret pacientiem, pacientu vietā viņi redz tikai naudu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.