“Spodrība” dāvina roku dezinfekcijas līdzekļus Latvijas Onkoloģijas centra pacientiem.
“Spodrība” dāvina roku dezinfekcijas līdzekļus Latvijas Onkoloģijas centra pacientiem.
Publicitātes foto

FOTO. Onkoloģijas centrs saņem “Spodrības” ražotos roku dezinfekcijas līdzekļus pacientiem 0

Dobeles uzņēmums “Spodrība”, sniedzot atbalstu cīņā ar Covid-19, dāvina roku dezinfekcijas līdzekļus Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” pacientiem, kas ir augsta saslimšanas riska grupā un šobrīd cīnās ar dažādām onkoloģiskām saslimšanām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

“Vēlamies sniegt atbalstu pacientiem ar novājinātu imunitāti, kuriem šajā laikā par savu veselību jādomā vairāk nekā citiem. Onkoloģijas pacientiem preventīvā aizsardzība Covid-19 pandēmijas laikā ir īpaši svarīga. Roku mazgāšana un dezinfekcija ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā cīnīties pret Covid-19 infekcijas izplatību, tāpēc ceram, ka mūsu dāvinājums palīdzēs šiem cilvēkiem pasargāt sevi,” norāda sadzīves ķīmijas ražotāja “Spodrība” direktore Baiba Megre.

Roku dezinfekcijas līdzekļu “Seal Alcohol Gel” dāvinājums stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” pacientiem paredzēts valsts ārkārtējās situācijas laikā, kas šobrīd noteikts līdz 12. maijam.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Latvijas Onkoloģijas centram” piegādāts sūtījums kopskaitā ar 1200 roku dezinfekcijas līdzekļu iepakojumiem, bet gadījumā, ja ārkārtas stāvoklis tiks pagarināts, uzņēmums “Spodrība” izskatīs iespēju veikt papildu piegādes, lai vēža slimniekiem dezinfekcijas līdzekļi tiktu dāvināti visu atlikušo ārkārtas stāvokļa laiku.

“Cilvēkiem ar novājinātu imunitāti ir jābūt īpaši piesardzīgiem. Jāieklausās sava ārstējošā ārsta padomos un jāievēro epidemiologu ieteikumus.

Onkoloģiskajiem pacientiem ir jābūt īpaši piesardzīgiem. Ja šeit, stacionārā “Latvijas Onkoloģijas centrs”, tiek ievēroti visi nepieciešamie drošības pasākumi – slimnīcas personāls lieto individuālos aizsardzības līdzekļus (maskas, respiratorus, gumijas cimdus, spec-apģērbu) un pacientiem ir maskas un visas iespējas izmantot dezinfekcijas līdzekļus, tad ārpus stacionāra diemžēl pastāv lielāka iespēja inficēties.

Esam gandarīti par šo sociālās atbildības iniciatīvu un saņemto dāvinājumu,” uzsver Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš.

“Apziņa, ka mūsu produkcijas lietošana var kādu pasargāt no saslimšanas ar jauno Covid-19 infekciju rada dziļāku jēgu uzņēmuma turpmākai darbībai nākotnē.

Esam būtiski kāpinājuši dezinfekcijas produkcijas ražošanas apjomus, uzstādījuši papildu iekārtas, pieņēmuši jaunus darbiniekus, lai spētu apmierināt milzīgo pieprasījumu un nodrošināt dezinfekcijas līdzekļu pieejamību plaša patēriņa preču veikalu tīklos.

Dezinfekcijas līdzekļu ražošana šobrīd ir mūsu galvenā prioritāte, un tie veido aptuveni 70% no kopējā ražošanas apjoma,” atzīmē B. Megre.

Viņa atklāj, ka uzņēmums ieviesis stingras procedūras, lai novērstu iespējamo Covid-19 infekcijas izplatīšanos, rūpētos par darbinieku veselību un nodrošinātu “Spodrības” ražotās produkcijas piegāžu nepārtrauktību.

Piemēram, veikta atsevišķu ražošanas sektoru nodalīšana, tiek realizēta bezkontakta dokumentu un preču apmaiņa, uzņēmums ir slēgts apmeklētājiem, kā arī iespēju robežās darbs organizēts attālināti.

“Esam iemācījušies strādāt ātrāk, efektīvāk un produktīvāk, kas viennozīmīgi ir ieguvums nākotnē,” saka “Spodrības” direktore.
“Spodrība” dāvina roku dezinfekcijas līdzekļus Onkoloģijas centra pacientiem

AS “Spodrība” ir lielākais sadzīves ķīmijas ražotājs Latvijā. Uzņēmums ražo sadzīves ķīmijas produktus ar zīmolu Seal, kosmētikas līdzekļus ar zīmolu Seal Cosmetics, produktus apģērba kopšanai un mēslošanas līdzekļus augiem.

Vairāki “Spodrības” ražotie produkti ir saņēmuši Eiropas Ecolabel marķējumu, kas apliecina to atbilstību augstākajiem lietošanas drošības un vides standartiem. “Spodrība” ir arī viens no vecākajiem joprojām strādājošajiem Latvijas uzņēmumiem — tā pirmsākumi meklējami 1921. gadā.

Reklāma
Reklāma

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ārstējas aptuveni 75% no visiem onkoloģiskajiem pacientiem Latvijā. No kopējā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu skaita onkoloģisko pacientu īpatsvars ir tuvu 30%. Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā ārstniecības iestāde valstī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.