VIDEO. “Jums viņš ir briesmonis, man viņš ir ļoti slims zēns,” pirmo reizi publiski izsakās Sidnejas tirdzniecības centra uzbrucēja tēvs 18

“Jums viņš ir briesmonis, man viņš ir ļoti slims zēns,” saka Sidnejas tirdzniecības centra uzbrucēja tēvs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

“Esmu ļoti apbēdināts, man lūzt sirds par viņa pārdarījumiem. Tas ir tik šausmīgi, ka nespēj vārdos izteikt. Jūs vēlaties, lai sniedzu jums interviju, bet es to nespēju, esmu sašutis par notiekošo. Es mīlu savu dēlu. Kad uzzināju, ka viņš ir slims, es sev nosolījos, ka darīšu visu viņa labā,” vīrietis atklāj.

Jau ziņots, ka Austrālijas policija ir identificējusi vīrieti, kurš nedēļas nogalē, Sidnejas tirdzniecības centrā sadūra cilvēkus. Tajā skaitā deviņus mēnešus vecu bērnu un viņa mammu, kura no gūtajiem ievainojumiem nomira.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiek vēstīts, ka cilvēkiem uzbruka 40 gadus vecs vīrietis vārdā Džoels Kauči (Joel Cauchi), kurš sirgst ar psihisku slimību.

Austrālijas policijas komisāra palīgs Antonijs Kuks (Anthony Cooke) norādijis, ka joprojām nav informācijas par šausminošā notikuma motivāciju.

“Līdz šim brīdim… joprojām nav nekādas informācijas, ko esam saņēmuši, nekādu pierādījumu, ko esam atraduši, nekādu izlūkdatu, ko esam ieguvuši, kas liecinātu, ka to būtu vadījusi kāda īpaša motivācija – ideoloģija vai kas cits.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.