No likuma viedokļa skolām neviens neaizliedz regulēt mobilo telefonu lietošanu savā skolā, tā speciālists 17

Pievieno LA.LV

Varbūt nestrādā tas, ka mēs vienmēr izejam no pretējās puses – visu veidojam tādu, lai tas atbilstu visiem kritērijiem, TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” sacīja Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs. Viņš uzsver, ka diskusija par mobilajiem telefoniem skolās, ir ļoti līdzīga.

Kokteilis
TESTS. Uzmanīgi aplūko attēlu – vai vari uzminēt, kurš no pāriem ir vislaimīgākais?
Kokteilis
Nav pat vērts censties atvainoties: šīs 5 zodiaka zīmes visgrūtāk piedod pāridarījumus
Kokteilis
VIDEO. Kad mīlestība ir viss… Izpārdotā Busuļa koncertā notiek kas ļoti personīgs starp dziedātāju un viņa sievu
Lasīt citas ziņas

“No likuma viedokļa skolām neviens neaizliedz regulēt mobilo telefonu lietošanu savā skolā, bet visi pieiet no tā, ka tas ir jāpieņem it kā ar likuma spēku, lai mēs būtu pilnībā droši, un tad visās skolās pilnīgi vienādi tas darbosies. Nē, noteikti, ka nevajag – katrs var meklēt savus ceļus! Un tas ir pilnīgi normāli,” Konstantinovs norādīja.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.