Foto: Shutterstock.com

Seši noslēpumi no pāriem, kuriem ir daudz seksa. Viss sākas ārpus gultas! 53

Autors: Annika Niedrīte, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Jo labāka pāra seksuālā dzīve, jo vairāk partneri ir apmierināti ar laulību kopumā. Bet trakajā dzīves ritmā un to pavadošajā stresā mums bieži vien nav laika seksam. Kuri ir tie laimīgie, kam izdodas pastāvīgi saglabāt seksuālo aktivitāti?

Šie cilvēki nav burvji, viņu noslēpumi ir vienkārši, un katrs no mums, ja ir vēlēšanās, var izmantot šo pieredzi.

1. Viņi ir labvēlīgi, draudzīgi

CITI ŠOBRĪD LASA

Mūsu personības iezīmes ietekmē visus mūsu dzīves aspektus, tostarp seksuālo. Saskaņā ar jaunu pētījumu, kurā piedalījās heteroseksuāli jaunlaulāti pāri, biežāk sekss bija pāriem, kuros sieviete ir labvēlīga pēc rakstura. Autori, psihologi no Floridas universitātes, ņēma vērā visus elementus, kas veido tā saukto personības iezīmju Lielo Piecinieku: labvēlība, atklātība, neirotisms, ekstraversija, apzinīgums, – bet tieši labvēlība bija galvenā īpašība, kas tieši ietekmē seksuālās dzīves intensitāti.

Turklāt pētījumā konstatēts – iniciators seksam biežāk ir vīrietis, bet galīgo lēmumu vairumā gadījumu pieņem sieviete.

2. Viņi pietiekami daudz guļ

Vēl viens seksuālās aktivitātes stimulators – pilnvērtīgs miegs. Mičiganas universitātes pētījumi Devida Kelmbaha vadībā atklāja, ka studentes, kas atļaujas gulēt ilgāk par vidējiem rādītājiem, raksturojas ar augstāku seksuālo vēlmi. Starp citu, arī pretēja parādība ir patiesa, kā norāda citi pētījumi. Oksitocīns un citi stresu samazinoši hormoni, kas atbrīvojas orgasma rezultātā, var uzlabot miegu.

3. Seksa laikā viņi saka “Es mīlu Tevi”

Emocionālā un fiziskā tuvība, kā mēs zinām, ir cieši saistītas. Plaša mēroga pētījumā, ko vadīja psihologs Devids Frederiks no Čepmena Universitātes, 75% seksuāli apmierinātu vīriešu un 74% seksuāli apmierinātu sieviešu, sacīja, ka seksa laikā partneri viņiem teica: “Es tevi mīlu.” Daudzi arī norādīja, ka apmierinātību veicina atbilstoša vide un sarunas par seksu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.