Foto-Shutterstock

TESTS: Izmētātas zeķes vai ēdiens zem gultas. Par ko liecina dažāda veida nekārtība 9

Ja vīrietis izmētā zeķes vai “audzē” katliņā “sēnītes”, vai piegružo istabu, tad secinājums, ka viņš ir sušķis vai cūka, ir virspusējs. Un, kā visi pārsteidzīgi secinājumi, neatbilst īstenībai. Aiz katras nekārtības slēpj kādu bagātīgu un daudzveidīgu būtību.

Reklāma
Reklāma

Viņš “slēpj” zem dīvāna zeķes

TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē 83
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Nevis vienkārši nomet – esi vērīga – , bet slēpj. Tāpēc, ka viņš domā par rezervēm. Ar šādu vīrieti tu nepazudīsi bada gados. Kamēr citi pēdējās algas gaidīšanas dienās sēž bez graša kabatā, krājējam vienmēr ir rezerves “cietā zeķu valūtā” (zeķes ir paslēptas tik sen, ka jau kļuvušas cietas).

Viņš “audzē”katlā pēlējuma sēnītes 

Tā ir droša zīme, ka šis vīrietis mīl dzīvniekus. Pat pašus mazākos un briesmīgākos. Pelējums arī sastāv no dzīviem radījumiem, vai ziniet, un arī tie grib gādību un līdzdalību dzīvē. Tas ir viņš, kurš pagājušā gada laikā sociālajos tīklos 456 reizes dalījies ar informāciju par kaķīšiem, kuri meklē gādīgas rokas. Acīmredzot viņš ir labsirdīgs cilvēks. Turklāt viņam droši vien ir kaķis – un tas ir patīkams bonuss.

Viņš krāj tualetes papīra rullīšus

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas ir reti tālredzīgs cilvēks. Vai varat iedomāties, cik maksātu tualetes papīra rullītis karaļa Georga laikā? Protams, nē, neviens tāds no tiem laikiem nav saglabājies, visi pazuduši vēstures vējos. Lūk, pagaidi, paies kādi 80 gadi un katrs rūpīgi saglabātais rullītis maksās miljonus. Un jūsu mazdēlu nākotne būs nodrošināta. Pat neiedomājies tos mest ārā.

Viņš nemazgā logus

Saka vēl, ka romantiķi izmirst. Meli. Lūk, viņš, cilvēks, kuram vēl vārds “mīlestība” nav tukša skaņa. Kam šī skarbā ārējā pasaule, sniegs jūnijā un kognitīvā disonanse, kad ir tāds iekšējais skaistums? Viņš ir gatavs ieskatīties tevī kā spogulī, līdz galva sareibst. Bet par skatu pa logu viņam nospļauties.

Viņš aizmirst  traukus ar ēdienu no gultas

Viņš vienkārši ir rūpīgs! Bet ja nu tu naktī sagribēsi ēst? Lūk, – pa rokai būs ēdamais. Turklāt skaidrs, ka viņš ir gatavs mīlēt tevi jebkādu – arī labi paēdušu.

Viņš netīra putekļus

Droši vien viņš ir lielisks mīlnieks, kā gan citādi viņš tik labi orientējas taktilajās sajūtās un, tas nozīmē, ka viņam tīkamāk ir pieskarties kam maigam un pūkainam. Pamēģini pati un sajutīsi atšķirību.

Viņš samet mantas kaudzē

Tā nav kaudze, bet instalācija. Viņš izpauž mūsdienu realitātes haosu un protestē pret patēriņu. Uzreiz redzams, ka tu neko nejēdz no mūsdienu mākslas – atšķirībā no šī cilvēka ar smalko dvēseli. Tev ir iespēja palīdzēt attīstīt viņa talantu.

Viņš netīra vannu

Viņš saudzē ekoloģiju – taupa ūdeni. Un tīrīšanas līdzekļus, kuri, visticamāk, ar saviem izgarojumiem nonāvē putniņus Madagaskārā vai retas sugas pārstāvjus pie Kaspijas jūras. Ekosistēmā taču viss ir savstarpēji saistīts. Starp citu, šie pelēkie nosēdumi ir dabiski un ekoloģiski tīri – tur nav par ko kaunēties.

Viņš uzkrāj ledusskapī ēdienu

Šī biezpiena derīguma termiņš beidzās 1999. gadā. Tajā pašā dienā notika pirmais īpašais mūzikas festivāls. Bet šis lasis tika nopirkts par pirmo algu un atgādina par jaunības atmiņām. Katrs sakaltušais artefakts uz plauktiņiem ir nenovērtējamas atmiņas par sen pagājušām dienām un vajag būt bezjūtīgam dzīvniekam, lai ņemtu un izmestu to miskastē.
Avots: pics.ru

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Sadarbības projekts
Lāzeris intīmu problēmu risināšanai
Notiks bezmaksas mērījumu dienas sievietes sirds veselības profilaksei
pareizi skalot kaklu, un kad tas var palīdzēt