Foto: ekrānuzņēmums no video.

VIDEO. “Ar lielu prieku atgādājam mājās filmas “Straume” komandu!” airBaltic kapteinis lepojas un sūta sveicienus no lidojuma 1

“Šis mums ir īpašs vakars – ar lielu prieku atgādājam mājās filmas “Straume” komandu! Paldies par emocionāli bagātīgo draugu ceļojumu, kas skatītājus pasaulē priecēs vēl ilgi, ilgi!”

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Lasīt citas ziņas

Šovakar plkst.23 Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, notiks animācijas filmas “Straume” režisora Ginta Zilbaloža un komandas sagaidīšana no prestižās “Oskaru” balvas pasniegšanas ceremonijas. Ar mūsu varoņiem klātienē tiksies TV24 žurnālisti Marta Krīgere un Ansis Bogustovs. Skaties tiešraidi LA.LV. un TV24.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz sagaidīšanas pasākumu aicināti galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi.

Kā ziņots, “Straume” jeb “Flow” ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā Losandželosā ieguva Latvijas vēsturē pirmo “Oskaru”, uzvarot kategorijā “Labākā pilnmetrāžas animācijas filma”. “Straume” bija nominēta arī kategorijā “Labākā ārvalstu filma”.

Saņemot balvu, Zilbalodis pateicās savai ģimenei, komandai, savam kaķim un sunim un atgādināja visiem mums, ka mēs atrodamies vienā laivā un mums ir jāpārvar domstarpības un jāsadarbojas.

Animācijas filma “Straume” ir 3D animācijas tehnikā veidots stāsts par individuālistu Kaķi, kurš lielu plūdu laikā spiests pamest mājas un patverties nelielā laivā kopā ar citiem dzīvniekiem. Lai izdzīvotu jaunajā un cilvēku neapdzīvotajā pasaulē, Kaķim jāmaina savi paradumi un jāsadarbojas ar Suni, Kapibaru, Lemuru un Putnu.

Filmas “Straume” radošajā komandā ir režisors, producents, scenārists un mākslinieks Zilbalodis, producents un scenārija līdzautors Kaža, producenti Rons Diānss un Gregorijs Zalkmans, skaņu režisorsm Gurvals Koiks-Gallass, galvenais animators Leo Silī-Pelisjē, mūzikas autori Zilbalodis un Rihards Zaļupe, vizuālo efektu mākslinieki Konstantīns Višņevskis un Mārtiņš Upītis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.