Māksliniece Ieva Bondare dažādos laikos

VIDEO. “Šobrīd tiešām nav viegli…” mākslinieces Ievas Bondares un viņas vīra Mārtiņa ģimenē notikušas pārmaiņas 38

Māksliniece Ieva Bondare sarunā ar raidījumu “Māmiņu klubu” neslēpj, ka šobrīd viņas bērni ir izauguši un sākuši katrs savu patstāvīgo dzīvi, tāpēc viņai šobrīd ar vīru, bijušo politiķi Mārtiņu Bondaru, ir jāmācās dzīvot divatā. Viņa neslēpj – tas nav viegli.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

“Šogad mēs ar manu mīļoto vīrieti, manu vīru mācāmies dzīvot divatā. 31 gada laikā, mēs pirmo reizi esam vieni, jo visi trīs lielie bērni ir izauguši, katrs ir aizgājis savā dzīvē. Ja pirms tam es visām jaunajām mammām teicu, ka turi savu bērnu pēc iespējas ilgāk klēpī, kamēr maziņš, jo viņi ļoti ātri izaug. Un tā arī ir. Tāpēc tagad ir jāmācās gaidīt, kad tev piezvana, paprasa padomu. Kad mans dēliņš apprecējās un aizgāja savā dzīvē, arī tad man bija pacietīgi jāmiemācās gaidīt, nevis pašai katru dienu zvanīt un prasīt – vai tev viss labi? Bet pa lielam es vienmēr esmu likusi pirmajā vietā savus bērnus un ģimeni. Tā vienmēr ir bijusi mana prioritāte, tāpēc šobrīd tiešām nav viegli,” – stāsta Ieva.

“Tukšās ligzdas” sindroms ir devis arī savu labumu, jo šobrīd viņa kopā ar vīru brīvāk var doties ciemos pie draugiem vai uzņemt viesus, jo vairs nav jādomā par bērnu ārpusskolas aktivitātēm un kā to visu paspēt, taču pie šādas jaunās dzīves kārtības ir jāpierod.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bijušā politiķa Mārtiņa un mākslinieces Ievas Bondaru ģimenē aug trīs bērni – vecākais dēls Daniels un divas meitas – Džulija un Jasmīna.

Ievas Bondares pārdomas skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.