×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Aicina atsaukties A rēzus pozitīvās un negatīvās asins grupas donorus

Foto - LETAFoto - LETA

Uzņēmēja Marika Ģederte nodod asinis Valsts asinsdonoru centra autobusā donoru dienas pasākumā pie "Lattelecom" galvenās ēkas.

Valsts asinsdonoru centrs lūdz īpaši atsaukties A rēzus pozitīvās un A rēzus negatīvās asins grupas donorus, aģentūru LETA informēja Valsts asinsdonoru centra Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Asinsdonoru centrs aicina atsaukties arī visu pārējo asins grupu donorus.

Svētku brīvdienās centrs ārstniecības iestāžu pieprasījumu pēc asinīm ir nodrošinājis pilnībā, bet, lai arī turpmākajās brīvdienās pacientus varētu apgādāt ar visiem nepieciešamajiem asins komponentiem, asinsdonoru centrs cer uz donoru atsaucību gada pēdējās divās darba dienās.

Donoru centra darba laiks Sēlpils ielā 6 šodien, 27.decembrī, ir no plkst.9 līdz 17. Tāpat šodien no plkst.10 līdz 13 centra mediķi viesojas Valsts policijas Rīgas reģionālajā pārvaldē un no plkst.9 līdz 12 Alūksnes novada domes telpās. Savukārt rīt, 28.decembrī, donori Sēlpils ielā 6 tiks pieņemti no plkst.9 līdz 15, bet specializētais autobuss no plkst.11 līdz 15 donorus gaidīs Brīvības pieminekļa laukumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+