×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

“Centrālā laboratorija” – tagad arī Rīgas 1. slimnīcas teritorijā. Projektā ieguldīti vairāk nekā divu miljoni eiro (1)

Foto-LETAFoto-LETA
Uzziņai:

“Centrālā laboratorija” ir mūsdienīgs dinamiskā attīstībā esošs uzņēmums ar lielu darba pieredzi laboratorijas izmeklējumu jomā. Ta ir daudzfunkcionāla struktūra, kas apmeklētājiem piedāvā vairāk nekā 700 klīniskās diagnostikas veidus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

“Centrālā laboratorija” – viena no Latvijā lielākajām klīniskās diagnostikas laboratorijām – atklājusi jaunu apmeklētāju apkalpošanas punktu Rīgā. Līdz ar to laboratorijas filiāļu skaits jau krietni pārsniedz trīs desmitus. Projektā, kura gaitā tika veikta telpu rekonstrukcija un jauna laboratorijas aprīkojuma iegāde, tika ieguldītas investīcijas vairāk nekā 2 miljonu eiro apmērā.

“Centrālās laboratorijas” jaunā filiāle atrodas Šarlotes ielā 1b – Rīgas 1. slimnīcas teritorijā, kas ir viena no galvaspilsētas vecākajām medicīnas iestādēm. Jaunajās telpās darbu sācis gan apmeklētaju apkalpošanas punkts, gan laboratorijas galvenais diagnostikas korpuss.

“Ar lielu gandarījumu varam apliecināt, ka Rīgas dome velta lielu uzmanību rīdzinieku veselības jautājumiem. Uzskatām, ka pilsētas vadība rīkojās tālredzīgi un gudri, pilsētas 1. slimnīcas darba organizācijas ietvaros pieņemot lēmumu uzticēt ārpakalpojumu sniedzējiem tādu jomu kā laboratorijas izmeklējumu veikšana,” saka “Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa. “Tā rezultātā pilsētas slimnīcas teritorijā, izmantojot privāto kapitālu, ir īstenots investīciju projekts, kas ir būtisks gan no finanšu ieguldījumu, gan sociālā nozīmīguma viedokļa, jo ir sākusi darbu jauna mūsdienīga laboratorija. Sadarbību ar Rīgas 1. slimnīcu mēs vērtējam kā stratēģiski svarīgu partnerību.”

“Pilnvērtīgas veselības aprūpes nodrošināšana ir viena no Rīgas domes prioritātēm, un pašvaldība nopietni strādā pie Rīgas 1.slimnīcas attīstīšanas, šajā procesā ieguldot daudz līdzekļu. Tāpēc ir apsveicamas privātas iniciatīvas, kas šajā teritorijā paplašina pieejamo pakalpojumu klāstu,”  norāda Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa.

“Centrālā laboratorija” ir daudzfunkcionāla struktūra, kas apmeklētājiem piedāvā vairāk nekā 550 klīniskās diagnostikas veidus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Laboratorijas vajadzībām ir iegādāts jauns klīniskās laboratorijas izmeklējumu aprīkojums no tādiem pasaulē vadošajiem ražotājiem, kā Roche, Abbott, Siemens u. c. Tagad apmeklētājiem ir pieejami daudzi pakalpojumi, kas ir unikāli ne tikai Latvijas, bet arī visas Baltijas mērogā. Turklāt laboratorijas diagnostiskā jauda ir paplašināta, pateicoties efektīviem un mūsdienīgiem automatizētiem analizatoriem, kas ir vienīgie visā Baltijas reģionā.

Laboratorijas telpās Šarlotes ielā 1b ir veikta augstvērtīga telpu rekonstrukcija, kuras ietvaros tika izveidota ērta piekļuve (pie ēkas ieejas ir izbūvēta rampa, bet iekšpusē ierīkots īpašs lifts) apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.

Klīniskās diagnostikas korpusa telpu projektēšanā “Centrālās laboratorijas” vadība pieņēma nestandarta lēmumu. Telpu projektēšanas ietvaros klīniskās diagnostikas korpuss tika atdalīts ar stikla sienu no apmeklētāju pieņemšanas zāles, kas nodrošinās apmeklētājiem aplūkot laboratorisko izmeklējumu testēšanas procesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kam pieder Centrālā laboratorija?

Draugiem Facebook Twitter Google+