Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētas sola vasaras baudīšanu! Horoskopi 17. – 23. jūlijam 0

Foto-Fotolia

Auns

Daudz dažādu notikumu un apstākļu pārmaiņu, taču droša un noteikta rīcība ļaus ar visu tikt galā. Gudrākie būs tie Auni, kuri tomēr nerīkosies pārāk brutāli un ievēros arī citu intereses. Un jāatceras, ka ne visu var saprast ar prātu – dažreiz noder arī intuīcija.

Vērsis

Prāts vairāk nesas uz mākslu, mūziku, atrašanos jaukā un patīkamā sabiedrībā, ne praktisku darbošanos. Tiem Vēršiem, kuri nav atvaļinājumā, piemērots laiks sadarbības partneru meklējumiem un piesaistīšanai. Mīlestībā un draudzībā, cerams, veiksies.

Dvīņi

Panākumus dos diplomātija un spēja vienoties. Planētas noskaņo uz vēlmi palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem, un šo vēlmi nevajadzētu pārāk slāpēt. Jāsargājas no pārliekas turēšanās pie pagātnes.

Vēzis

Zvaigžņu stāvoklis sekmē enerģisku un noteiktu, reizēm pat pārāk noteiktu, rīcību. Svarīgi ir pirms rīkošanās izvairīties no kaprīzēm un arī necensties panākt savu par katru cenu. Sargāties no lišķiem, pielīdējiem un viltus draugiem.

Lauva

Šonedēļ radušās jaunās idejas un nodomi būs realizējami un radīs atbalstu apkārtējos. Lai tas notiktu, nāksies arī pastrādāt, tomēr pārstrādāties nevajadzētu. Pirms rīkošanās viss iepriekš labi jāizsver un jāizplāno.

Jaunava

Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kas ieklausīsies apkārtējos, tomēr gala lēmumus pieņems paši – var gadīties, ka kāds no tiem būs īpaši svarīgs un nozīmīgs turpmākajam. Planētu stāvoklis labvēlīgs gan jauniem darbiem, gan iesāktā turpināšanai.

Svari

Arī šai zīmei planētas sekmē vasaras baudīšanu – to izvietojums labvēlīgs visam, kas saistīts ar mūziku, mākslu, atrašanos pie dabas. Tiem, kuri vēl vai jau darbā, ieteicams vismaz nepārpūlēties. Jāizvairās no svinību pāriešanas orģijās.

Skorpions

Noskaņojums enerģisks, un, iespējams, tieši šonedēļ paveicams kas liels un nozīmīgs. Viņš darītu labi, ja izrādītu mazliet žēlastības arī saviem ienaidniekiem – varbūt vēlāk kāds no tiem kļūst par draugu. Un piedzīvojumu meklējumos nevajadzētu aiziet par tālu…

Strēlnieks

Pārlieka turēšanās pie noteikumiem var traucēt sasniegt nodomāto. Ja šo tendenci izdosies pārvarēt, atkarībā no apstākļiem izdosies gan gūt panākumus darbā, gan sasniegt pozitīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē.

Mežāzis

Zina, ko grib, un visiem spēkiem cenšas to sasniegt. Viņš arī ievēro pastāvošos noteikumus un paražas, un tas viņam nodrošina gan autoritāti, gan apkārtējo atzinību. Jāsargās no pārliekas cenšanās paveikt to, kā laiks vēl nav pienācis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks bez sevišķiem notikumiem, ko iespējams izmantot, gan lai darba vietā tiktu galā ar vēl nepabeigto, gan lai mierīgi baudītu atvaļinājumu. No riskantām darbībām un pasākumiem labāk turēties tālāk.

Zivis

Vislabāk nekur nesteigties un vai nu mierīgi atpūsties, vai turpināt jau iesākto. Ar jaunu ideju un nodomu īstenošanu labāk nesteigties – var gadīties, ka tās izrādās vien gaisa pilis. Mīlestībā no partnera nevajadzētu prasīt to, ko viņš nespēj dot.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Netērējies dārgiem niekiem! Horoskops 14.novembrim
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Trīs zodiaka zīmes, kas dzīvo dubultu dzīvi
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nesamierinies ar zīli, ķer medni! Horoskops 13. novembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
No vārda “nacionāls” nevajag kautrēties. Saruna ar profesori Maiju Kūli 1
Intervija 7 stundas
LE
LETA/LA.lv
Sports
Balinska skaisti vārti papildlaikā nodrošina “Dinamo” uzvaru Ņižņijnovgorodā
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Izraugās Rīgas galvenās egles
7 stundas
LA
LA.lv
Kultūra
FOTO: Sirsnīgā gaisotnē piedzīvota filmas “Saule brauca debesīs” pirmizrāde
Speciālreportāža 6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Bordāna valdības projekts iesviests papīrgrozā 1
7 stundas