×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

TESTS. Ko par tevi pasaka veids, kā turi rokas uz auto stūres? (9)

sture

Vai esi kādreiz ievērojis, kā turi rokas uz automašīnas stūres? Mēs visi to darām atšķirīgi, bet kāpēc, jo autoskolā taču visus mācīja vienādi! Izrādās pēc roku novietojuma uz stūres var šo to pateikt par cilvēka raksturu. Izpēti šo testu un uzzini, kāds esi uz ceļa un kāds – dzīvē.

1. Šis autovadītājs ir disciplinēts, aukstasinīgs cilvēks, pārliecināts par sevi. Visticamāk, diezgan noslēgts, nepatīk pļāpāt brauciena laikā. Aizvedīs līdz mērķim, bet izklaidēties pasažieriem nāksies pašiem.

2. Ne sevišķi pašpārliecināts vadītājs, kas visu laiku domā par iespējamām briesmām, kas sagaida priekšā. Visbiežāk šāds roku stāvoklis ir “komplektā” ar ķermeņa augšdaļas noliekšanu uz priekšu un haotiskiem manevriem uz ceļa. Labāk nenovērs šī vadītāja uzmanību ar sarunām un vēl jo vairāk ar padomiem — labi tas nebeigsies.

3. Vadītājs zina, kurp tiecas. Viņš ir laipns un priecīgs. Vada auto viegli un nepiespiesti, neiebilst papļāpāt ar pasažieriem, tai pašā laikā savlaicīgi reaģē uz situācijas izmaiņām uz brauktuves. Laiks ceļā paiet jautri, nemanāmi un droši.

4. Roku stāvoklis liecina par spītību un nepārdomātu bezbailību. Patīk izrādīties uz ceļa, komentē visus muļķus un muļļas sev apkārt un bieži veic riskantus apdzīšanas manevrus, kas traucē braukt, čammājas pagriezienos un Люби. Aizrādīt viņam ir bezjēdzīgi, labāk izvairīties sēsties blakus.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. man atbilst kādi 5 varianti, bet nesaprotu kā var vadīt mašīnu ar 5.variantu?

  2. Pasažierim nav kļūt nedaudz bailīgi!

  3. man no siem variantiem neder,te vajag vel kadi 10 varianti…..

  4. Galīgi garām tas skribents apollo. Sviests kaut kāds. Stūri vadu kā 4 un 7 attēlā parādits. Nekas no tā neatbilst man. Appolo domājat ko rakstat

  5. Tuvu 6. variantam, bet nav. Kā vispār tā kreiso roku var turēt uz stūres!?

  6. un pareizi turēt stūri nedrīkst?

  7. bet ja nu es savadak vadu

  8. kreisā roka uz 12padsmitiem, labā uz ātrumkloķa! Kur!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. Hmm, man neviens no 8 variantiem neatbilst…

Draugiem Facebook Twitter Google+