Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Aizvadītajā diennaktī reģistrēti septiņi jauni Covid-19 gadījumi 2

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti septiņi jauni Covid-19 gadījumi, liecina jaunākā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā statistika.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie iebraukuši no ārvalstīm, viens atgriezies no ārvalstīm, trīs saslimušie bijušas kontaktpersonas, bet ar vienu saslimušo uzsākta saziņa papildus informācijas iegūšanai.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 1448 Covid-19 testi, bet līdz šim kopumā – 199 956 izmeklējumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējās diennakts laikā jauni pacienti ar Covid-19 slimnīcās nav ievietoti. Patlaban stacionāros ārstējas četri Covid-19 pacienti, visi ir ar vidēji smagu slimības gaitu.

Līdz šim no stacionāra izrakstīts 191 Covid-19 pacients, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Kopš Covid-19 uzliesmojuma Latvijā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību kopumā sasirgušas 1238 personas, no kurām 1052 izveseļojušās, bet 32 mirušas, liecina SPKC dati.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.