Foto: LETA

Covid-19 pacientu ar smagu slimības gaitu skaits slimnīcās zemākais kopš novembra 5

Pievieno LA.LV

Latvijas slimnīcās ievietoto Covid-19 pacientu ar smagu slimības gaitu skaits patlaban ir zemākais kopš pagājušā gada 18.novembra, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Nacionālā veselības dienesta (NVD) informācija liecina, ka patlaban stacionāros ārstējas 92 jaunā koronavīrusa pacienti. No tiem 76 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 16 – ar smagu slimības gaitu.

Pēdējās diennakts laikā stacionāros ievietoti divi pacienti, bet izrakstīti – seši pacienti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā līdz šim no stacionāriem izrakstīti 14 195 pacienti.

Latvijā līdz šim ar Covid-19 kopumā saslimuši vairāk nekā 137 500 cilvēki, bet miruši 2526 ar šo slimību sasirgušie.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.