Lietuvas pierobežā pārbūvēts posms līdz Ezerei

FOTO. Gludi mūsu lielceļi! Lietuvas pierobežā pārbūvēts gandrīz 20 kilometru posms līdz Ezerei 21

Pabeigti 2022. gada pavasarī uzsāktie apjomīgie būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Butnāri–Saldus–Ezere (P105) no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai (18,30–37,21 km). Visā gandrīz 20 km garajā posmā pilnībā pārbūvēta ceļa sega, izbūvējot salizturīgo kārtu, nesaistītu minerālmateriālu pamatu un ieklājot asfaltbetona segumu divās kārtās.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Lasīt citas ziņas

1961. gadā uzbūvētais tilts pār Bruziles upi tika demontēs, un tā vietā ir izbūvēta monolīta dzelzsbetona caurteka. Savukārt 1960. gadā celtajam tiltam pār Vadaksti uz Lietuvas robežas veikti atjaunošanas darbi.

Ezerē autoceļa P105 un Ezere–Embūte–Grobiņa (P106) krustojums pārbūvēts atbilstoši satiksmes drošības prasībām. Tāpat posmā pārbūvētas caurtekas un 16 autobusu pieturu platformas, pieturvietās “Kursīši”, “Bruzile”, “Grīvaiši” un “Ezere” uzstādīti paviljoni, kā arī Ezerē izbūvēts jauns ietves posms uz pieturu “Ezere”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Būvdarbus veica SIA “SC GRUPA”, kopējās būvdarbu izmaksas 13 205215,85 eiro (ar PVN). Pārbūves projekta autors ir SIA Firma L4, būvuzraudzību veica AS Ceļuprojekts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.