Mūzikas menedžere, uzņēmēja Elita Mīlgrāve dažādos laikos

FOTO. “No sirds atvainojos katram jums!” Elitas Mīlgrāves teiktais par Latviju sacēlis pamatīgu jezgu 95

Pasākumu producentes Elitas Mīlgrāves šovā “Četri uz koferiem” emocionālais mirklis, kurā viņa izplūda asarās digitālā satura veidotājas Yanas Bruk dienas plānu dēļ un nosauca Latviju par stulbu un aukstu, sacēlis pamatīgu jezgu sociālajos tīklos. Pēc skarbās sabiedrības reakcijas Elita vietnē “Facebook” publicējusi atvainošanos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Tērzēšanas platformas “X” lietotāji bija sadzirdējuši Elitas izteikumus, pēc kuriem sekoja dažādas reakcijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Elita Mīlgrāve, reaģējot uz citu sašutumu, savā “Facebook” kontā atvainojas tiem, kurus viņas izteikumi aizvainojuši, un paskaidro, ka patiesībā mīl un ciena savu zemi: “Mīļie latvieši un mīļā Latvija!

Atvainojos visiem, kurus aizskāris Jauns.lv raksta virsraksts. Tas neatspoguļo manas domas, bet gan radies, izvelkot atsevišķu teikumu no konteksta.

Es mīlu savu zemi ne tikai vārdos, bet ar saviem darbiem to apliecinu visa mūža garumā: gan maksāju šeit nodokļus, gan pēc vislabākās sirdsapziņas visādos veidos veicinu latviešu mūzikas izdošanu un popularizēšanu: rīkoju koncertus un pasākumus, jau 29.gadu dodu savu laiku un enerģiju lielākajam industrijas pasākumam “Zelta Mikrofons”, kas cildina un godina lielākos sasniegumus latviešu mūzikā. Mans ieguldījums cīņā ar pirātismu un intelektuālā īpašuma aizstāvība, lai mūziķi un producenti varētu saņemt pelnīto atalgojumu par savu darbu, joprojām nes augļus;

nešauboties biju gatava riskēt ar sevi aizstāvot Latvijas neatkarību, kad strādāju pagrīdes radio augusta puča laikā.

Savu mīlestību uz mūsu zemi un tautu izdejoju tautas dejās un ar lepnumu nēsāju latviešu tautas tērpu, lepni izkaru Latvijas karogu arī Tenerifē, svinot Latvijas svētkus. Šobrīd turpinu palīdzēt Zelta Mikrofons’25 veidotāju komandai un gatavoju festivālu Laima RendezVous Jūrmala, lai sagādātu prieku un svētkus ikvienam tā viesim un nestu Latvijas vārdu pasaulē.

​Par savas dzīves līkločiem latviešu mūzikas popularizēšanā rakstu grāmatā “Mikrofons”, kas pieejama grāmatnīcās un www.micrec.lv. Tur redzams vēsturiskais fons un manas vērtības, lai saprastu, ka nejaušs izteikums nav mana pārliecība. Tur stāstu par visu, kas man Latvijā ir svarīgs un dārgs.

Kad atsaucos dalībai šovā, kas solīja mani aizvest uz Filipīnām jaukā kompānijā ar iespēju atpūsties/pārslēgties un izbaudīt šo eksotisko zemi, es negaidīju, ka mums daudzas dienas būs jāpavada mūros un neizturamā karstumā, kad turpat blakus ir pieejama silta pludmale un gaidītā atpūta… es vīlos.

Jā, es ļāvos emocionālam mirklim, nezinot par slepenās kameras klātesamību, un šova filmētāji, protams, to steidzās izmantot, lai paaugstinātu šova reitingus, jo kā zināms, provokācijas strādā vislabāk.

​Bezgalīgajos rudeņos un ziemā, slapjumā, tumsā un aukstumā – katrs no mums ir pasūkstījies par nepatīkamajiem laika apstākļiem Latvijā, arī es, tomēr šiem izteikumiem, manuprāt, nav jākļūst par mediju virsrakstiem.

​Ja kādu ir aizvainojusi mana neveiklā frāze TV šovā “Četri uz koferiem”, tad es no sirds atvainojos katram jums. Godīgi sakot, izdzirdot to raidījumā, es salecos no pārsteiguma ( jo pat neatcerējos ka tā biju teikusi un noteikti nebiju tik ļauni domājusi), un pilnīgi droši varu teikt, ka mīlu Tevi, mana bezgalīgi skaistā un tik dažādā Latvija!

Visiem no sirds vēlu vairāk mīlestības un labu domu J Darīsim arī turpmāk ikdienā visu vislabāko, ko spējam, savai zemei un tautai. Apliecināsim to darbos un samazināsim lieki iztērēto laiku, nievājot līdzcilvēkus caur sociālajiem tīkliem.”

Reklāma
Reklāma

Jau vēstījām, ka slavenību četrotne – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, dziedātājs Markus Riva, digitālā satura veidotāja Yanai Bruk un karsto punktu žurnālists, producents Sandijs Semjonovs – raidījumā “Četri uz koferiem” turpināja smelties iespaidus eksotiskajās Filipīnās. Nonākot Sebu un saprotot, ka šīs dienas vadītajai Yanai ir citi plāni, emocijās izplūst Elita – viņa grib uz jūru.

Tikmēr dienas vadītāja Yana ir nesaprašanā par pasākumu producentes izgājieniem: “Ko es domāju par Elitas prasībām? Nu baigi interesanti, jo, piemēram, viņas dienās man nebija nekādu prasību. Varbūt es arī gribēju jūru redzēt?!”

Pēc neilgas stīvēšanās abu dāmu starpā. Elita norāda, ka viņi var darīt visas savas lietas, taču viņu nekas no tā neinteresējot. “Mums jādara viss kopā,” uzsver Yana Bruk.

Elita izplūst asarās: “Man likās, ka ceļojuma otrā daļa būs tas, par ko es sapņoju, saņemot uzaicinājumu braukt uz Filipīnām. Es neaizbraucu uz Tenerifi, lai brauktu šajā ceļojumā pludmaļu dēļ.

Visu ziemu nodzīvoju pa to stulbo, auksto Latviju!

Pēc pasākuma [Zelta mikrofona] biju tādā pārslodzē, es vienkārši gribēju braukt atpūsties!” Yana Bruk pēc Elitas pretošanās, gatava mainīt plānus, lai visi ceļojuma dalībnieki būtu apmierināti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.