“Gaida gadiem, kad jau zobi sapuvuši!” Tiesībsardze komentē skarbo veselības aprūpes situāciju 0

Pievieno LA.LV

Latvijā mums ir pieejama bezmaksas medicīna – vismaz “uz papīra”. Taču teorijā jaunākā paaudze faktiski pie šiem pakalpojumiem netiek.

“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Lasīt citas ziņas

TV24 skatītājs jautā: “Par kādām tiesībām Jūs runājat, ja bērni netiek pie zobārsta, ko paredz valsts? Gaida gadiem, kad jau zobi sapuvuši, un tad neņem 18 gados armijā, kad jau zobi beigti.”

“Tas ir ļoti sāpīgs jautājums. Bērni ir prioritāte,” raidījumā “Uz līnijas” saka Palkova. Viņa norāda, ka Latvijā ir gan likumi, gan Ministru kabineta noteikumi, bet praksē redzams, ka ne likumi, ne noteikumi šajā ziņā nestrādā. Tiesībsardze uzsver, ka viņas biroja redzeslokā ir arī gadījumi, kad bērni netiek pie citiem speciālistiem.

Vairāk uzzini video!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.