Jautā skatītāja: “Mazmeita neēd piena produktus. Ko darīt bērniem, jo viņi bērnudārzā tādēļ bieži atrodas tādā kā bada stāvoklī?” 82

TV24 raidījumā “Uz līnijas” kāda skatītāja uzdeva jautājumu saistībā ar bērnu ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādēs: “Saskāros ar problēmu: tā kā mana mazmeita neēd piena produktus un īsti nedrīkst tos lietot, šobrīd jūs optimistiski stāstiet, ka šis te piena produktu daudzums palielināsies. Ko darīt tiem bērniem, jo, diemžēl, viņi bērndārzā ļoti bieži atrodas tādā, kā saka, bada stāvoklī? Nu, viņi neēd! Kāds varētu būt risinājums šim jautājumam?”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Atbildi uz skatītājas jautājumu sniedza Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācijas pārstāvis Jānis Meija, kurš uzsvēra, ka bērns nedrīkst palikt bērnudārzā nepaēdis vai nepilnvērtīgi paēdis. “Šī tiešām, pirmkārt, ir vecāku komunikācija jau sākot ar pašu iestādi, nepieciešamības gadījumā uzrunājot arī konkrēto ēdinātāju. Es tiešām neesmu dzirdējis gadījumu, kad netiktu rasti risinājumi, jo ēdinātāki lielākoties tiešām ir atbildīgi. Ja ir nepieciešama šāda uztura korekcija, tad šie risinājumi tiek rasti,” tā komentēja Meija.

LA.LV Aptauja

Vai Tavs bērns/bērni lieto uzturā piena produktus?

  • Jā, lieto piena produktus.
  • Nē, pilnībā nelieto piena produktus.
  • Daļēji lieto, bet ļoti maz.
  • Ļoti reti.
  • Vien pāris reizes gadā.
  • Nezinu.
  • Grūti teikt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.