Foto: SHUTTERSTOCK

Kāds 62 gadus vecs kungs privātu iemelsu dēļ saņēmis 217 vakcīnas pret Covid-19. Vai tas labi beidzās? 61

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā “Lancet Infectious Diseases”, izdevums “The Guardin” raksta par kādu vācieti, kurš 29 mēnešu laikā esot saņēmis 217 injekcijas pret Covid-19.  Tiek vēstīts, ka nav nekādu pazīmju, ka viņš jebkad būtu inficējies ar Covid-19 izraisošo vīrusu, kā arī nav nekādu ziņu par vakcinācijas blakusparādībām.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Vakcinētais vīrietis ir 62 gadus vecs. Apjomīgo vakcīnu skaita iemeslus viņš neatklāj,  vien min, ka vakcinējies privātu iemeslu dēļ.

Pētnieki uzzinājuši par šo vīrieti no raksta avīzē, lūdza iespēju izpētīt viņa organisma reakciju uz lielo skaitu saņemtajām vakcīnām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs ar viņu sazinājāmies un uzaicinājām veikt vairākus testus Erlangenā,” stāsta Dr.Kilians Šobers. “Un jāsaka, viņš bija ļoti ieinteresēts!”

Pētnieku grupa norāda, ka ir saņēmusi oficiālu apstiprinājumu par 134 vakcinācijām. Viņi arī pārbaudīja vīrieša iepriekš veiktās asinsanalīzes.

“Mūsu novērojumi liecina, ka neraugoties uz šo hipervakcināciju, nav izraisītas nekādas pamanāmas blakus parādības. Tas liecina, ka šīm vakcīnām ir laba panesamības pakāpe,” skaidro Šobers.

Pētnieki konstatēja, ka hipervakcinētā vīrieša imūnsistēma ir pilnībā funkcionējoša.

Tiesa, noteiktas imūnšūnas un antivielas pret vīrusu, kas izraisa Covid-19 (Sars-CoV-2), bija ievērojami lielākā daudzumā salīdzinājumā ar tiem cilvēkiem, kuri bija saņēmuši tikai trīs vakcīnas, ziņo pētnieku komanda.

“Kopumā mēs neatklājām nekādas pazīmes, kas liecinātu par vājāku imūnsistēmas reakciju, drīzāk gluži pretēji,” skaidro viena no vadošajām pētījuma autorēm Katarīna Kočere.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.