Negribi izskatīties kā veca biete? Dermatologs vērš uzmanību, ko ziemā nedarīt ar sejas ādu 0

Pievieno LA.LV

Cilvēka seja ir tas, ko ikdienā līdzcilvēki pamana visvairāk un visbiežāk. Tāpēc ir saprotams, kāpēc cilvēki tik ļoti rūpējas par sejas ādu – it sevišķi mūsdienās.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas

Lai arī ir dažnedažādākie krēmi, serumi, procedūras, kā kopt sejas ādu, ir arī lietas, no kurām labāk izvairīties. Par tām vairāk TV24 raidījumā “Uz līnijas” stāsta Raimonds Karls, “Derma Clinic Riga” dermatologs.

Karls pauž, ka skrubi lietot var, bet ziemas laikā ar to jābūt uzmanīgiem, jo tas var sakairināt ādu, jo īpaši – ar auksto ziemas vēju. Viņš absolūti neiesaka “iet pasildīties solārijā”. Tāpat Karls iesaka izvairīties no pīlinga procedūrām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.