Foto – infoniac.ru

TESTS: Ko neapzināti švīkājumi atklāj par tavu iekšējo pasauli 1

Kad mums piedāvā kaut ko izvēlēties, bieži balstāmies savā pieredzē, zināšanās un loģikā. Tomēr, ja izvēle jāizdara ātri un nav laika apdomāties, talkā nāk intuīcija un zemapziņa. Patiesībā neapzināta izvēle var daudz pastāstīt par cilvēka raksturu un to, kas viņu satrauc vai iepriecina.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Lasīt citas ziņas

Šajā testā piedāvājam izvēlēties parastu švīkājumu. Izvēlies ātri, nedomājot, lai atbilde būtu pēc iespējas precīzāka.

1. Nevērīgas rūtiņas

Foto – infoniac.ru
CITI ŠOBRĪD LASA

Ja izvēlējies šo zīmējumu, dzīvē, iespējams, tev jāizdara izvēle starp diviem pievilcīgiem variantiem. Tās var būt, piemēram, vienlīdz svarīgas, bet pretējas domas, kas tevi burtiski rauj katra uz savu pusi.

Tev grūti izdarīt izvēli, jo svarīgi ir abi varianti. Tu nevēlies atteikties no viena, lai iegūtu otru. Ja zaudēsi vienu no izvēles iespējām, jutīsies sarūgtināts.

2. Šķībā spirāle

Foto – infoniac.ru

Ja izvēlējies šo zīmējumu, tu liec lietā visus spēkus, lai samierinātos pats ar sevi. Iespējams, tu meklē mieru, bet tev ļoti grūti samierināties ar to, kas noticis tavā dzīvē.
Iespējams, tu jūties nodots, vientuļš vai nedaudz bezpalīdzīgs, tomēr joprojām centies cīnīties par savu laimi, un tas ir ļoti labi. Tu domā pareizi, bet tev var būt vajadzīgs zināms laiks, lai rastu mieru, kuru tik neatlaidīgi meklē.

3. Pārtrauktas, krusteniskas līnijas

Foto – infoniac.ru

Tu šobrīd veic ne to gludāko un vienmērīgāko posmu savā dzīvē. Var gadīties, ka nesen izjukušas kādas attiecības, un tas saistīts ar ģimeni vai karjeru, kas tev nedod miera.
Lauzītas, pārsvītrotas līnijas tāpat nozīmē, ka tu jau mēģināji daudzas lietas sakārtot, salikt pa plauktiņiem, bet tev joprojām šķiet, ka neesi savas dzīves valdnieks.

4. Brīvi, izlocīti ornamenti

Ja izvēlējies šo zīmējumu, tātad tavs saprāts meklē iespēju, kā paust radošo potenciālu. Tavā sirdī liesmo radoša uguntiņa, un tu vēlies radīt kaut ko unikālu, bet tas viss pagaidām risinās tikai tavā prātā un mocīs tik ilgi, kamēr neķersies pie darba.
Tev jāatrod veids, kā atrast pareizu ievirzi savai radošajai personībai, ļaujot izausties radošajai enerģijai, citādi vienkārši sadegsi no iekšpuses.

Reklāma
Reklāma

5. Nevērīgi apļi

Ja izvēlējies šo zīmējumu, tu, iespējams, pārdzīvo dziļu krīzi. Šķiet, tev bijušas kādas lielas nepatikšanas, kas tagad nomāc sirdi, tevi pārņēmis nogurums, izmisums un, pats galvenais, bezcerība.

Nepatikšanu nasta tevi ļoti uztrauc. Iespējams, to vajadzētu pārrunāt ar kādu draugu. Par problēmām jārunā, nevis jātur tās sevī. Padalies ar tuviniekiem! Tik dziļas jūtas var nodarīt ļaunu ilgākā perspektīvā, tāpēc būtu labāk, ja tu rastu draudzīgu palīdzību.

6. Kvadrātiņi, kas pārklājas


Ja izvēlējies šo zīmējumu, tu šobrīd velti visus spēkus, lai neļautu savai dzīvei salūzt gabalos. Tev, iespējams, ir sajūta, ka tavā dzīvē parādījušās plaisas, un tu jūti, ka mazas tās daļiņas lido uz visām pusēm.

Izvēlētie kvadrātiņi nozīmē, ka tu vēlies atkal apvienot visas sīkās daļiņas, bet tas kļūst arvien grūtāk. Mazi tavas dzīves gabaliņi, šķiet, ir izmētāti un haotiski, un tu izmisīgi tiecies tos sakārtot.

7. Vienmērīga, koncentriska spirāle

Ja izvēlējies šo zīmējumu, tu, iespējams, ieguldi lielas pūles, lai radītu iekšējo mieru un harmoniju. Šķiet, tu mēģini pieņemt sevi tādu, kāds esi, iemīlēt sevi, un tas var būt nedaudz dezorientējošs process.

Spirāle norāda uz mēģinājumiem virzīties uz centru, uz iekšējo “es”, lai atrastu savu patieso būtību. Tava cīņa attiecīgi saistīta ar centieniem pieņemt sevi un savus trūkumus. Iespējams, tu meklē pilnību, bet vispirms nepieciešams pieņemt pašam sevi.

8. Nevērīgas vertikālas līnijas

Ja izraudzītais zīmējums ir pats pēdējais attēls, tu, iespējams, centies tikt galā ar straujiem kāpumiem un kritumiem dzīvē. Tu vari justies nervozs, jo pēc katra soļa uz priekšu nākas spert pāris soļus atpakaļ. Neveiksmes var nodarīt tev ļaunumu.

Tevi plosa svārstīšanās starp cerībām un izmisumu, neļaujot naktī mierīgi gulēt. Tu zini, ka esi pelnījis panākumus, bet katru reizi, kad tie jau šķiet tuvu, veiksme izslīd no rokām. Nezaudē cerību, turpini virzīties uz mērķi un to sasniegsi.

Avots: Infoniac

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.