Tiek ēdināti par velti?! Kas Latvijā pēc notveršanas notiek nelegālajiem imigrantiem? 0

Pievieno LA.LV

TV24 skatītājs jautā, kas notiek ar notvertajiem imigrantiem. Vai viņi tiek ievietoti centros un ēdināti par velti?

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Veselam
Ja jums ir 12 šādi ieradumi, pastāv lielāka iespēja nomirt agri
Lasīt citas ziņas

Edvards Ratnieks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks (NA), raidījuma “Ziņu TOP. Rīga runā” ēterā stāsta, ka daļa no viņiem tiek nodoti Valsts robežsardzei. Tad robežsardze likuma ietvaros izvērtē situāciju un lemj, ko ar katru personu darīt. Sīkāk par robežsardzes darbu Ratnieks nevar atbildēt, taču norāda, ka daļa personu uzreiz tiek nosūtītas atpakaļ uz mājām.

Vienlaikus viņš uzsver, ka Rīgas domes iniciatīva ir “sargāties no nelegālajiem imigrantiem”.

Vairāk uzzini video!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.