Evika Siliņa tiek nominēta Ministru prezidentes amatam

VIDEO. Evika Siliņa neveikli izsakās par ZZS, bet strauji maina sakāmo: “Ņemot vērā to, ka viņiem nevar uzticēt…” 201

Tērzēšanas platformu “X”, kā arī citas sociālo tīklu platformas pāršalcis Latvijas Televīzijas sižets, kurā Ministru prezidenta amata kandidāte Evika Siliņa neveikli izsakās par valdības koalīcijas partneriem ZZS.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“ZZS pienākas kopā ar spīkeru piecas amata vietas. Kaut kā mums viņas ir jāsadala,” viņa sāk savu sakāmo, taču tālāk izskan pavisam neveikla frāze.

“Ņemot vērā arī to, ka VIŅIEM NEVAR UZTICĒT, un vienošanās tāda ir, ka viņi nepretendēs uz nevienu no drošības jomām, kas ir gan ārlietas, gan aizsardzība, gan iekšlietas, gan tieslietas, tad tur paliek ļoti maz […],” E.Siliņa uzsver.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neveiklais izteikums ir samulsinājis ne vienu vien politikas lietpratēju. Vienaldzīgi nepaliek arī citi komentētāji.

Polittehnologs Mudiņš tērzēšanas platformā “X” raksta: “Am… ko? Viņa to tā vienkārši pateica? Sanāk – koalīcijā ir aiziets kopā ar valsts drošības apdraudētājiem? Bet nē – jūs tik nepadomājiet – viss ir kārtībā! Es cenšos no sirds saprast šo cilvēku. Man viegli tas nenāk.”

Jau ziņojām, ka dažas dienas pirms piektdien, 15.septembrī, iecerētā balsojuma Saeimā par jauno valdību vēl aizvien nav oficiāli nosaukti ministru amata kandidāti.

Kā otrdien žurnālistiem skaidroja Ministru prezidenta amata kandidāte Evika Siliņa (JV), pašlaik vēl turpinās konsultācijas partijās un pēc to noslēguma visus ministru kandidātus plānots paziņot. Tas notikšot “tuvākajā laikā”.

Politiķe neprecizēja, vai ministru kandidātus drīzāk varētu paziņot trešdien vai vēlāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.