×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. decembris, 2013
Drukāt

Akcijā “Vairo prieku!” vāks līdzekļus divu neredzīgu jauniešu talantu attīstīšanai

Foto - LETAFoto - LETA

Tirdzniecības centrā "Origo" notiek labdarības akcijas "Vairo prieku" atklāšanas pasākums.

Akcijas “Vairo prieku!” laikā šodien no plkst.13 līdz plkst.17 tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies publisks pasākums, kurā tiks vākti līdzekļi divu neredzīgu jauniešu talantu attīstīšanai, aģentūru LETA informēja radošās apvienības jauniešiem “Trepes” vadītāja Ramona Liepiņa.

Šajā laikā “Alfā” notiks radošās darbnīcas, kā arī uzstāsies talantīgi jaunieši un sabiedrībā populāri cilvēki.

“Edijs dzied, ir lielisks brīvprātīgais, ikdienā apciemo un ar savu talantu iepriecina citus. Viņš vēlas attīstīt savas vokālās prasmes pie vokālajiem skolotājiem, un mēs atbalstām viņa sapni. Savukārt Anna spēlē flautu un ir diplomēta skolotāja, un, lai atrastu tālāku nodarbošanos, viņai nepieciešamas digitālās klavieres un mūsu atbalsts,” stāsta Liepiņa, norādot, ka jauniešu tālākai sapņu piepildīšanai nepieciešams savākt 600 latu.

Toties 30.decembrī plkst.13.30 radošās apvienības jaunieši viesosies Rīgas patversmes Dienas centrā, kur uzturas 120 bezpajumtnieki.

Kā ziņots, svētku gaidīšanas akcija “Vairo prieku!” tiek rīkota no 2008.gada, un tās galvenais mērķis ir sniegt prieku noteiktai sabiedrības grupai, palīdzot piepildīt sapni nākamajā gadā. Iepriekšējo gadu akcijās biedrības jaunieši un citi brīvprātīgie apciemojuši un iepriecinājuši 7880 ļaudis.

Šogad akcijā tiek iepriecināti Rīgas Sociālās aprūpes centru seniori un vientuļie ļaudis, bezpajumtnieki Rīgas patversmes dienas centrā, Lauberes bērnu nama un Iļģuciema cietuma bērnu nama iemītnieki, Rīgas audžuģimeņu vecāki un bērni, kā arī Rīgas sociālo māju bērni un jaunieši.

Kā norāda Liepiņa, pievienoties akcijai tiek aicināts ikviens interesents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+