Latvijā
Sabiedrība

EDO Consult – uzticams partneris Eiropas finansējuma piesaistes projektu rakstīšanā mērķtiecīgiem uzņēmējiem0

Bigstockfoto

Eiropas fondu finansējums ir noderīgs un pieejams rīks uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot vai attīstīt uzņēmējdarbību. Tāpat Eiropas finansējums var kļūt par būtisku atspēriena punktu NVO vai pašvaldību darbībā. Kāpēc?

Noskaidrojiet, kas ir EDO Consult

EDO Consult ir 2003. gadā dibināts biznesa un finanšu konsultāciju pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz sadarbības partneriem piesaistīt Eiropas fondu finansējumu un izstrādāt attīstības stratēģijas, sniedzot plašu konsultāciju un finanšu piesaistes pakalpojumu klāstu. EDO Consult specializācija – Eiropas fondu finansējums, tā piesaistes projektu izstrāde.

EDO Consult var jums palīdzēt izveidot projektu, lai Eiropas finansējums sekmētu arī jūsu uzņēmuma attīstību.

Kā EDO Consult piedāvātie pakalpojumi var jums palīdzēt?

Populārākais pakalpojums – konsultācijas un palīdzība projektu izstrādē, lai piesaistītu Eiropas finansējumu. Ikviena laba ideja ir īstenojama vien tad, ja ir pieejami finanšu instrumenti tās attīstībai un virzībai. Jūsu laiks ir vērtīgs un nepieciešams produkta attīstībai, tādēļ allaž ir vērts apsvērt, vai nebūtu izdevīgāk piesaistīt profesionālus partnerus tajās jomās, kurās zināšanu un pieredzes vēl nav pietiekamas.

Uzņēmums var jums palīdzēt izstrādāt projektu Eiropas finansējuma piesaistei, ja jūs esat:

 • Fiziska persona ar lielisku ideju, un jūs vēlaties piesaistīt sadarbības partneri ar zināšanām un pieredzi finansējuma piesaistē un Eiropas finansējuma piesaistes projektu rakstīšanā.
 • Juridiska persona:
  • lauksaimniecības produktu ražotāji (graudkopība, lopkopība) – šai grupai ir visai plašs pieejamo ES resursu klāsts, EDO Consult var palīdzēt piesaistīt finansējumu, kā arī izstrādāt stratēģijas attīstībai un izaugsmei;
  • zvejnieku saimniecības – EDO Consult aktīvi sadarbojas ar piekrastes un jūras zvejniekiem, kā arī zivsaimniecības biedrībām, kuras pašlaik ir īpaši aktīvas Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaistē;
  • lauksaimniecības produkcijas pārstrādātāji un gala produktu ražotāji – pārtikas rūpniecības uzņēmumi, kas ražo un pārstrādā piena, gaļas, graudaugu un citus produktus, ir viena no aktīvākajām uzņēmēju grupām.
 • Latvijas pašvaldības, kurām EDO Consult var sniegt vērtīgu atbalstu attīstības stratēģiju izstrādē.
 • Nevalstiskas organizācijas.
 • Zinātniskās institūcijas.
 • Citu nozaru pārstāvji – ES piedāvāto finanšu instrumentu klāsts ir plašs un mainīgs. EDO Consult konsultācijas ir pieejamas ikvienas jomas pārstāvjiem, lai izvērtētu attīstības potenciālu un potenciālo sadarbību.

Tāpat kā ikviens uzņēmums piesaista grāmatvedi un citus ārpakalpojumu sniedzējus, ir vērts apsvērt arī finanšu konsultanta pakalpojumu piesaisti, lai Eiropas fondu finansējums un tā piesaiste nekļūtu par nastu.

Kāpēc EDO Consult ir labākā izvēle?

EDO Consult ir nozares eksperti ar reālu pieredzi dažādās tautsaimniecības nozarēs publiskajā un privātajā sektorā, lai piesaistītu Eiropas fondu finansējumu attīstībai un tālejošu mērķu īstenošanai. Uzņēmums radīts, lai palīdzētu darbīgiem, mērķtiecīgiem Latvijas ražotājiem attīstīties. EDO Consult sniedz konsultācijas un piekļuvi nepieciešamajiem finanšu resursiem, kā arī – vērtīgus padomus mērķu sasniegšanai.

EDO Consult raksturo:

 • Pieredze – ilggadējā pieredze un veiksmīgā darbība ir apliecinājums veiksmīgi izvēlētai darbības stratēģijai. EDO Consult ir izaudzis par vienu no atpazīstamākajiem šīs nozares uzņēmumiem.
 • Ievērojams paveikto darbu portfelis – 14 gadu laikā ir realizēti vairāk nekā 300 projekti, kas ir augstu novērtēti arī administrējošajās iestādēs. Kopējā piesaistītā finansējuma apjoms pārsniedz 200 miljonus eiro.
 • Reputācija – EDO Consult ir pavisam īsts uzņēmums ar reālu komandu, kas strādā savu klientu labā.
 • Elastība – personāls ir gatavs aplūkot ikvienu ideju un pievērsties arī neordināriem risinājumiem. Uzņēmuma visnotaļ iespaidīgajā darbmūžā uzkrātā pieredze ļauj elastīgi palūkoties uz ikkatru ideju.
 • Godīga attieksme un izpildāmi solījumi. Uzkrātā pieredze ļauj apzināties savu spēju robežas, līdz ar to EDO Consult nekad nesola to, ko nav iespējams īstenot. Un izpilda to, kas ir apsolīts.
 • Pro bono programma – EDO Consult tic, ka ikviena ideja ir pelnījusi iespēju tapt par realitāti. Tādēļ tiek piedāvāta arī pro bono programma – bezmaksas vispārīgas konsultācijas par biznesa ieceres stiprajām un vājajām pusēm, kā arī vispārējām perspektīvām. Tāpat tiek sniegtas arī vispārīgas konsultācijas par iespējamo pilnveidi un idejas tālāku attīstību. Bezmaksas konsultāciju mērķis ir pavisam vienkāršs – EDO Consult vēlas iedrošināt fiziskas personas – topošos uzņēmējus – īstenot savas idejas un plānos, pamatojoties uz to konstruktīvu tehniski ekonomisko analīzi.

Lai noskaidrotu, vai EDO Consult var palīdzēt arī jūsu uzņēmuma izaugsmei, piesakieties konsultācijai!

Kā pieteikties konsultācijai?

Sākotnējās konsultācijas līdz sadarbības līguma noslēgšanai ir bez maksas. Šajās sarunās tiek ieskicēta iespējamā sadarbība, tās veids un iespējas. Kad klientam ir pilnīgs priekšstats par rezultātu, sadarbības formu, termiņiem, iespējām un izmaksām, tiek parakstīts sadarbības līgums.

Ja vēlaties noskaidrot, vai jūsu idejas virzībai ir pieejams Eiropas finansējums:

 • dodieties uz EDO Consult tīmekļvietnes sadaļu Kontakti;
 • piesakieties sākotnējai konsultācijai.

Tieši tik vienkārši. Tas neaizņems daudz jūsu laika, taču var palīdzēt būtiski uzlabot uzņēmuma attīstību, piesaistot Eiropas fondu finansējumu.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Caura jumta dēļ apdraudēta atvadu ceremoniju norise Rīgas krematorijā
13 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Tallinas ielas kvartāls – radošo ideju arēna
14 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Dabā
Dzērienu iepakojuma depozīta projektu mēģina “saplosīt” pirms galīgā lasījuma
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Dreiliņos atgriezies dedzinātājs, ko policija pirms gada nogādājusi psihiatriskajā slimnīcā
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Viens no jaunās hokeja halles būvniekiem apsūdzēts par Savisāra kukuļošanu
6 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
RNP “PNB bankas” kontā palikuši 6 miljoni eiro iedzīvotāju naudas
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro
6 stundas