×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
28. novembris, 2014
Drukāt

Par Ārstu biedrības vadītāju atkārtoti ievēl Apini (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Par Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) vadītāju atkārtoti ievēlēts Pēteris Apinis, aģentūrai LETA pastāstīja LĀB mediju projekta vadītāja Sendija Burka-Saicanova.

Par Apiņa atkārtotu apstiprināšanu LĀB vadītāja amatā šovakar pilnsapulcē nobalsoja 270 biedri, bet pret bija 69.

Savukārt par vienu no LĀB viceprezidentiem pārvēlēts Māris Pļaviņš, bet par otru ievēlēta Ilze Aizsilniece.

Jau ziņots, ka LĀB pilnsapulce tika pārcelta, jo 27.oktobrī sasauktā pilnsapulce kvoruma trūkuma dēļ nebija lemttiesīga. Atkārtotajai pilnsapulcei nebija nepieciešams kvorums. Vēlēšanu rezultātu noteica tie biedri, kuri bija ieradušies.

Biedrības vadītāja amatam bija izvirzīti divi kandidāti – valdes locekle un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska un pašreizējais biedrības prezidents Apinis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Interesanti, nezinu kā beidzās tiesas darbi Apinim “LC”laikā par proklamācijām?

  2. Kā Apinis, tā Belevičs baidās pieskarties medicīnas vissasāpējušajam jautājumam – vispārējam audītam. Ar neapbruņotu aci redzams ka tur kārtības nav. Privātās klīnikas Rīgā aug kā sēnes, nupat sākts Sarkanā Krusta ēkas remonts Asara ielā, bet rindas uz apmaksātiem izmeklējumiem izbeidzas dažas stundas pēc to paziņošanas. Tā tad kādam nauda ir un tā nonāk privātā kabatā. Jeb arī medtūrista ietaupījumos. Ir spēki, kas bloķē kā audītu, tā vispārēju apdrošināšanu. Un abi kungi par to nerunā – bēg kā no uguns…

  3. Īsti ārstiem nav par ko lepoties. Kvoruma nav , jo ārsti zaudējuši ticību, ka kaut kas var mainīties.Būt mazākuma ievēlētam prezidentam arī nav nekāds gods.

Draugiem Facebook Twitter Google+