×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Pēc rekonstrukcijas atklās NMPD Kurzemes reģionālā centra ēku Kuldīgā

Foto: LETAFoto: LETA

Kuldīgā trešdien, 20.augustā, tiks atklāta rekonstruētā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Kurzemes reģionālā centra ēka. Tā atjaunota, pateicoties ASV Civilās sadarbības programmas, Kuldīgas slimnīcas un Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansiālam atbalstam, informē NMPD.

Līdz šim NMPD Kurzemes reģionālais centrs atradās nepiemērotās telpās – Kuldīgas slimnīcā, kur telpu ierobežotības dēļ darbinieki bija izvietoti izkliedēti vairākās slimnīcas daļās, lielākoties slimnīcas bijušajās palātās, kas apgrūtināja reģionālā centra ikdienas darbu.

Turpmāk Kurzemes reģionālais centrs atradīsies pašvaldībai piederošā ēkā Kuldīgas slimnīcas teritorijā, kas līdz šim netika pilnībā izmantota. Ēkā rekonstrukcijas laikā izveidotas diennakts dežūrpersonālam atbilstošas telpas, izbūvētas noliktavas brigāžu medicīniskā aprīkojuma, inventāra un medikamentu uzglabāšanai visa Kurzemes reģiona vajadzībām, kā arī citas telpas mediķu ikdienas darba un mācību nodrošināšanai.

Pēc rekonstrukcijas izveidots moderns un Eiropas standartiem atbilstošs reģionālais centrs, kas nodrošinās ātrāku un efektīvāku neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu visiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, skaidro dienestā.

NMPD Kurzemes reģionālais centrs nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību vairāk kā 262 000 iedzīvotāju. Reģionā katru diennakti dežūrē 25 mediķu brigādes, kuras ir izvietotas 15 vietās visā Kurzemē.

Pērn dienesta Kurzemes reģionālā centra brigādes devušās uz 47 000 izsaukumu, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem vai cietušajiem kritiskās situācijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+