Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
14. augusts, 2014
Drukāt

Pēc rekonstrukcijas atklās NMPD Kurzemes reģionālā centra ēku Kuldīgā

Foto: LETAFoto: LETA

Kuldīgā trešdien, 20.augustā, tiks atklāta rekonstruētā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Kurzemes reģionālā centra ēka. Tā atjaunota, pateicoties ASV Civilās sadarbības programmas, Kuldīgas slimnīcas un Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansiālam atbalstam, informē NMPD.

Līdz šim NMPD Kurzemes reģionālais centrs atradās nepiemērotās telpās – Kuldīgas slimnīcā, kur telpu ierobežotības dēļ darbinieki bija izvietoti izkliedēti vairākās slimnīcas daļās, lielākoties slimnīcas bijušajās palātās, kas apgrūtināja reģionālā centra ikdienas darbu.

Turpmāk Kurzemes reģionālais centrs atradīsies pašvaldībai piederošā ēkā Kuldīgas slimnīcas teritorijā, kas līdz šim netika pilnībā izmantota. Ēkā rekonstrukcijas laikā izveidotas diennakts dežūrpersonālam atbilstošas telpas, izbūvētas noliktavas brigāžu medicīniskā aprīkojuma, inventāra un medikamentu uzglabāšanai visa Kurzemes reģiona vajadzībām, kā arī citas telpas mediķu ikdienas darba un mācību nodrošināšanai.

Pēc rekonstrukcijas izveidots moderns un Eiropas standartiem atbilstošs reģionālais centrs, kas nodrošinās ātrāku un efektīvāku neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu visiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, skaidro dienestā.

NMPD Kurzemes reģionālais centrs nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību vairāk kā 262 000 iedzīvotāju. Reģionā katru diennakti dežūrē 25 mediķu brigādes, kuras ir izvietotas 15 vietās visā Kurzemē.

Pērn dienesta Kurzemes reģionālā centra brigādes devušās uz 47 000 izsaukumu, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem vai cietušajiem kritiskās situācijās.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+