Veselam
Testi

TESTS: Kā tu rīkojies grūtībās un kuri Baha ziedi tev var palīdzēt0

Ziedu Enerģijas Publicitātes foto

Atrodi savu ziedu

Ārsts Edvards Bahs savā darba mūžā secināja, ka pastāv nepārprotama saistība starp slimībām un negatīvu prāta un emocionālo stāvokli. Viņš ne tikai precīzi definēja postošos emocionālos stāvokļus, bet arī dabā atklāja augus, kuru dziedinošais spēks palīdz mums atgūt mūsu dabisko iekšējo līdzsvaru. Šajā testā aprakstīti dažādi emocionālie stāvokļi un kāds Baha ziedu augs vislabāk tiem atbilst, šis augs var palīdzēt līdzsvaroties.

Baha ziedu terapijā izmanto 38 Baha ziedu esences, kas ar specifiskām, ārsta Edvarda Baha atklātām metodēm tiek pagatavotas no savvaļas augiem.

Nepārliecināts, nezini, kā rīkoties

Emocionālais stāvoklis: Tu jūties nepārliecināts/-a, jo tev šķiet, ka nezini, kā būtu pareizi rīkoties, tāpēc zvani draugiem un paziņām vai apmeklē portālus, lai uzzinātu, ko citi darītu tavā vietā. Tu meklē atbildes grāmatās vai vērsies pie dažādiem speciālistiem, lai uzzinātu viņu viedokli.

Ja šis emocionālais stāvoklis tev atbilst, tev no Baha ziediem var palīdzēt ceratostigma. Ceratostigma stiprinās tavu intuīciju, paļaušanos uz iekšējām zināšanām un palīdzēs tev saprast, kas ir pareizi tieši tev tieši tavā situācijā, jo vienas patiesības šajā pasaulē nav!

Nepacietīgs, steidzīgs, gribi, lai visi liek mierā

Tu jūties saspringts, jo vēlies visu ātri atrisināt. Tev nav laika ilgi domāt, tāpēc strauji rīkojies un seko pirmajai idejai, kas ienāk prātā. Tu gribi, lai visi liek tevi mierā. Tu esi nepacietīgs un neiecietīgs pret citiem, kas traucē tev darboties un sasniegt mērķi.

Tev atbilst sprigane! Sprigane iemācīs tevi aizskaitīt līdz 10, lai palīdzētu tev pieņemt labāko lēmumu. Bieži vien nogaidot un atslābstot risinājums rodas pats no sevis!Baiļojies, kas tik varētu notikt

Tu jūties satraukts, jo baiļojies par to, kas varētu notikt. Tu baidies, ka viss ir nopietnāk, nekā izskatās, piemēram, galvassāpes stāsta par nopietnu un bīstamu slimību.

Tev atbilst pērtiķmutīte. Tā vairos tevī drosmi un iemācīs tevi uzticēties dzīvei – tu spēsi būt šeit šajā brīdī un zināsi, ka tad, kad pienāks rītdiena, tu varēsi bezbailīgi rīkoties.

Panika, sirds skrien, nespēj loģiski padomāt

Tu izjūti paniku. Sirds dauzās, ķermenī (krūšu rajonā, saules pinumā vai vēderā) viss vibrē un griežas. Tev šķiet, ka vairs nespēj loģiski domāt, galva ir tukša.

Šādu stāvokli līdzsvarot var palīdzēt saulrozīte. Tā sniegs tev dubultdrosmi un palīdzēs ikvienā situācijā rīkoties ar skaidru galvu.Sevis žēl, gribas, lai samīļo

Tev kļūst sevis žēl. Ir skumji un gribas raudāt. Tu gribi, lai tevi samīļo, lai par tevi parūpējas. Tu lūdz (vai pieprasi) saviem tuvajiem cilvēkiem vai draugiem, lai viņi izrāda mīlestību un rūpes.

Tev palīdzēs cigoriņš – tas palīdzēs tev saprast, ka grūtības atrisinās tad, kad vairāk domājam par to, ko dot, nevis gaidām savu vēlmju piepildīšanos no citiem, jo tieši gaidas nes sev līdzi sarūgtinājumu, asaras un nelaimes izjūtu. Turklāt tu apjautīsi, ka mīlestībai tevī nav ne gala, ne malas – tās ir tik daudz, cik bezgalīgas ir debesis!

Tu zini, kas palīdzēs tev un visu, kas vajadzīgs citiem

Tu skaidri zini, kas ir jādara – gan tev, gan citiem, piemēram, kādi līdzekļi jālieto slimības gadījumā. Tu neej pie speciālistiem, jo pats/-i esi labi zini, kas tev ir un kā sev palīdzēt. Tu izmanto izdevību, lai citiem pastāstītu, ko vajag darīt un kā ir pareizi, jo tev ir pieredze un zināšanas.

Šis stāvoklis atbilst verbēnai. Verbēna palīdzēs tev atslābt un saprast, ka vienas patiesības nav, līdz mērķim var nokļūt pa dažādiem ceļiem. Tu spēsi sabalansēt darbu ar atpūtu un pasargāt sevi no izdegšanas.Viss vienalga un nāk miegs

Tev ir vienalga. Tev ļoti nāk miegs. Un tev negribas neko darīt vai risināt. Tu labāk iegrimsti kādā grāmatā, skaties televīziju vai sērfo internetā.

Šim stāvoklim atbilst mežvītenis – tas palīdzēs tev būt enerģiskākam, būt šeit un tagad, darboties un risināt grūtības. Tu spēsi īstenot savus sapņus!

Stāsti, ka viss ir kārtībā arī tad, kad nav

Tu citiem neizrādi savas grūtības, tu uzliec smaidu un saki: “Man viss ir kārtībā!” Tev nepatīk ar citiem dalīties savās raizēs.

Tev palīdzēs ancītis – tas palīdzēs tev, sastopoties ar grūtībām, lieki netērēt spēku un enerģiju, lai padarītu tās vieglākas un it kā neesošas. Tu drīksti būt bēdīgs vai dusmīgs, tev nav jāspēlē klauns! Tu iemācīsies reaģēt atbilstoši notikumiem, kas atvieglos tavu pašsajūtu un stiprinās veselību.Esi mierīgs, nepatīk, citi bāžas tavā dzīvē

Tu jūties mierīgs/-a. Tev nepatīk, ja citi bāž degunu tavā dzīvē, jo arī tu citu dzīvēs nejaucies. Tev patīk klusa dzīve savā mājā un sabiedrības nealksti.

Šādam stāvoklim atbilst sermulīte – tā palīdzēs tev saprast, ka saziņa ar citiem ļauj mums pašiem būt ieguvējiem. Kopā ar citiem mēs izjūtam vienotību, un vienotība ir spēks, kas var palīdzēt mums individuāli.

Nespēj izšķirties starp divām izvēlēm

Tev ir divi varianti un abi šķiet gana labi. Vienā brīdī tev šķiet, ka pareizi būtu rīkoties vienā veidā, pēc kāda laika – ka pareizais risinājums ir pilnīgi otrā virzienā. Tu nespēj pieņemt lēmumu, ilgi domā, analizē, prāto, skaiti plusus un mīnusus.

Šādā stāvoklī var palīdzēt žultszālīte – tā stiprinās tavu spēju pieņemt lēmumus. Katrai lietai ir divas puses, taču tu spēsi nešaubīgi izvēlēties savējo un tā velti netērēt šo svarīgo laiku, ko sauc par dzīvi.Kā ir, tā ir

Tu domā: “Kā ir tā ir!” Un gaidi, līdz kāds tev pateiks, ko darīt. Tev bieži vien apkārt ir cilvēki, kas tevi komandē un izmanto. Tev patīk palīdzēt, tāpēc arī neatsaki un dari, ko viņi liek.

Šim stāvoklim atbilst augstiņš – tas stiprinās tavu gribasspēku, aktivitāti un spēju pašam lemt par savu dzīvi. Tu spēsi stāties pretī spēcīgākajiem, sekot savām idejām un mērķiem, kas vairos citos cieņu un respektu pret tevi.

Tas jau bija paredzams, tu jau zināji, ka tā būs…

Tu jau zināji, ka tā notiks! Tu esi reālists un vienmēr saskati visus iespējamos šķēršļus un neizdošanās iespējas. Tāpēc neesi pārsteigts par neveiksmēm un slimībām: “Tas jau bija paredzams!”

Saistītie raksti

Šim stāvoklim atbilst drudzenīte palīdzēs tev pasaulē raudzīties optimistiskāk, kā rezultātā saskaņā ar latviešu sakāmvārdu “kā mežā sauc, tā atskan” arī tava dzīve būs pozitīviem notikumiem bagātāka.

Smalkāk iepazīt un atlasīt atbilstošus Baha ziedu augus, kā arī uziznāt, kā Edvards Bahs atklāja dziedinošos augus, kas spēj mūs līdzsvarot un līdz ar to ne tikai izārstēt slimības, bet arī attīstīt mūsu stiprās puses, var lasīt dažādās izdevniecības “Ziedu enerģija” gramatās par Baha ziedu terapiju. Jaunākā no tām ir “Ārsta Edvarda Baha medicīnas atklājumi”. Par Baha ziediem var uzzināt arī www.ziedu-energija.lv

 

Materiālu sagatavoja Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, grāmatu autore un tulkotāja

LA.lv