Publicitātes foto

6 padomi, ja dzīvokli uzticat remontēt citiem 0

Dzīvokļa remontdarbi ir gana laikietilpīgs un piņķerīgs process – atļauju saskaņošana, apdares materiālu izvēle un iegāde, pacietīgs darbs ar meistariem. Izstāde “Māja. Dzīvoklis 2015”, kas jau šajā nedēļas nogalē notiks Ķīpsalā, piedāvā sešus praktiskus padomus veiksmīgai dzīvokļa remontdarbu organizēšanai.

Reklāma
Reklāma
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
Kokteilis
7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144
Lasīt citas ziņas

Lai padomi tiešām noderētu, aprunājāmies ar Travelnews.lv mārketinga vadītāju Karinu Sabirovu, kura dalījās ar savu reālo pieredzi meistaru un materiālu meklēšanā. Starp citu, Karina tikai tagad, pēc pusgadu ilgušiem remontdarbiem, ir atgriezusies savā dzīvoklī.

1. Pārbaudiet, ko ielaižat savā dzīvoklī
Ielaižot dzīvoklī meistarus, pirms tam noteikti pārliecinieties par viņu profesionalitāti un darba ētiku. Ja meistaru iesaka labi draugi, tad varat uzticēties, bet, ja meistaru esat atraduši internetā, noteikti der palasīt citu klientu atsauksmes. Svarīgi ir saprast, cik rūpīgi viņš strādā, vai solītos darbus paveic noteiktajā termiņā, vai ir kādi kaitīgi ieradumi, piemēram, smēķēt telpās. Noskaidrojot šīs lietas jau iepriekš, jūs nesagādāsiet sev liekas raizes vēlāk!

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Izpētiet tirgus piedāvājumu
Izvēloties laminātu, tapetes, flīzes, durvis un citus iekšējās apdares materiālus dzīvokļa remontam, labāk salīdziniet vairākus piedāvājumus, nevis iegādājieties pirmo variantu, kas „iekritis” acīs. Dzīvokli remontējam ilgākam laikam, tāpēc materiāliem ir jābūt kvalitatīviem. Neviens no mums taču nevēlas pārmaksāt! Un viena no labākajām vietām, kur salīdzināt piedāvājumu un pakonsultēties ar profesionāļiem, ir izstāde. Turklāt tajā atradīsiet arī jaunākās kolekcijas un saņemsiet pievilcīgas atlaides.

3. Katram darbam sava kārta
Lai remontdarbu laikā izvairītos no liekiem uztraukumiem un izdevumiem, būtiski ir ievērot darbu kārtību. Vienmēr ir jāsāk ar „netīrajiem darbiem”, kā, piemēram, sienu krāsošanu, un tikai tad ir jāieklāj grīdas segums. Savādāk var sanākt tā, ka ieklājat grīdas flīzes, kas maksā 50 EUR/m2, un tās tiek nejauši sabojātas ar krāsas pleķi. Gudrais maksā vienreiz!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.