Veselam
Ārstēšana

Aizvadītajā diennaktī ar Covid-19 sasirgušo skaits teju dubultojies. Saslimušo vidū arī bērni un jaunieši4

Foto: UKRINFORM/SIPA/SCANPIX/LETA

Papildināta plkst.13.10.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1715 Covid-19 testi un reģistrēti 13 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Ja salīdzina ar trešdienas datiem, kad tika reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi, tad aizvadītajā diennaktī ar Covid-19 sasirgušo skaits ir gandrīz dubultojies.

Šobrīd SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie atgriezušies no ārvalstīm, proti, no Spānijas un Krievijas, pieciem saslimušajiem bijis kontakts ar saslimušo, diviem cilvēkiem bijis kontakts ar ārzemnieku privātā pasākumā.

Ar četriem saslimušajiem sākta saziņa un vēl tiks precizēta papildu informācija.

Līdz šim valstī veikti 163 769 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas ir 1154 personas un 30 mirušas. Savukārt atveseļojušois pulkam pievienojušies vēl 11 cilvēki, līdz ar to uz 9.jūliju atveseļojušies ir 1019 cilvēki. Patlaban aktīvi inficēti ir 105 cilvēki.

No pagājušajā diennaktī reģistrētajām jaunajām saslimšanām ar Covid-19 desmit gadījumi fiksēti Rīgā, divi Olaines novadā un viens Liepāja.

Rīgā reģistrēti arī divi no iepriekšējās dienās atlabušajiem, tādēļ kopējais aktīvo inficēto skaits galvaspilsētā pašlaik ir 54. Savukārt Liepāja un Olaines novadā kopējais aktīvo inficēto skaits joprojām nepārsniedz piecu gadījumu robežu.

No reģistrētajiem jaunajiem 13 saslimušajiem trīs ir vecuma grupā no 20 līdz 29 gadiem, pa diviem saslimušajiem ir vecuma grupā no 10 līdz 19 gadiem, no 30 līdz 39 gadiem, no 40 līdz 49 gadiem, kā arī vecumā no 50 līdz 59 gadiem.

Pa vienam saslimušajam ir arī vecuma grupā līdz deviņiem gadiem un vecuma grupā virs 70 gadiem.

Savukārt izveseļojušies ir visi inficētie Valmierā, kā arī Lielvārdes un Tukuma novadā. Tādējādi kopumā pašlaik inficētie ar Covid-19 dzīvo 25 Latvijas pašvaldībās.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Patlaban stacionāros ārstējas četri ar jauno koronavīrusu sirgstošie, no tiem trīs pacienti ir ar vidēji smagu, bet viens – ar smagu slimības gaitu.

Saistītie raksti

Kopā no stacionāra izrakstīti 182 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
6 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
25 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas