Veselam
Ārstēšana

Covid-19 izplatība: deviņi izveseļojušies pacienti reģistrēti novadā, kurā ir otrs augstākais inficēto skaits valstī0

Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix/LETA

Kopumā deviņi Covid-19 pacienti, par kuru izveseļošanos ziņots piektdien, reģistrēti Priekuļu novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Līdz ar to Priekuļu novadā aktīvo inficēšanās gadījumu skaits samazinājies līdz 13, kas otrais augstākais inficēto skaits valstī.

Pārējās pašvaldībās inficēto skaits palicis nemainīgs – visvairāk inficēto reģistrēts Rīgā, kur zināms par 34 inficētajiem. Tikmēr trešais augstākais Covid-19 pacientu skaits joprojām ir Bauskas novadā, kur līdz šim konstatēti astoņi inficētie.

Aktīvi inficēšanās gadījumi reģistrēti 27 pašvaldībās – Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Salaspils, Saldus, Siguldas, Stopiņu, Tukuma un Valkas novados, kā arī Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1105 Covid-19 testi, bet jauni saslimšanas gadījumi nav reģistrēti.

Kopš ceturtdienas, 2.jūlija, izveseļojušies vēl deviņi inficētie, tādējādi kopumā atlabušo cilvēku skaitam sasniedzot 997 jeb 88,8% no 1122 sasirgušajiem. Līdz ar to patlaban Latvijā ir 95 aktīvi saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Līdz šim Latvijā veikti 155 599 izmeklējumi, no kuriem pozitīvi bijuši 0,72%. Kopumā Latvijā miruši 30 Covid-19 pacienti, kas ir 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem.

Saistītie raksti

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Tomēr kopumā stacionāros ārstējas četri pacienti, no kuriem trīs ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
5 stundas