Ilustratīvs attēls.

Darba ņēmēji pieprasa lielākas algas, bet darba devēji nevar to atļauties. Ko darīt? 136

Darba ņēmēji pieprasa lielākas algas. Darba devēji nevar to atļauties. Ko darīt?

Reklāma
Reklāma
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9
Lasīt citas ziņas

“Es domāju,ka tas nav pareizi noformulēts jautājums. Darba ņēmējiem kopā ar darba devējiem ir jāsaprot, ka ir jāprot nopelnīt vairāk kopīgi. Tur ir atbildība abiem diviem un jānopelna gan algām, gan nodokļiem, gan kapitālam, kas tālāk nodrošina attīstību,” TV24 raidījumā “Naudas cena” atbil Uldis Biķis, AS “Latvijas finieris” padomes priekšsēdētājs.

Tāpat viņš saka, ka ir jāmaina produktu un pakalpojumu cenas, jādomā, kā uzlabot to kvalitāti vai radīt kaut ko inovatīvu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bet ir jācīnās par lielākiem ieņēmumiem, nav cita ceļa!” Biķis teic.

“Es piekrītu, ka šis ir laiks, kad sadarboties gan uzņēmumu līmenī, gan nozarēm savstarpēji, meklējot risinājumus, kā izdzīvot šo grūto laiku, un tieši tāpat arī valstij kopā ar valsts pārvaldi!” papildina , Līga Meņģelsone, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore.

“Svarīgi ir lieki netērēt, taupīt. Vairāk pelnīt un radīt apstākļus un priekšnosacījumus, lai visi kopā saņem vairāk, gan darbinieks no darba devēja, gan valsts dod iespējas uzņēmējam pelnīt vairāk, lai varētu šo krīti izturēt,” uzskata Elīna Rītiņa, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidente.

Projektu “Naudas cena” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījuma “Naudas cena” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.