Gordons par karu Ukrainā: Jau divus gadus esam šajā elles katlā – tu visu laiku domā par karu, nevari atslābināties un smieties… 49

“Tādas lietas kā karš un ne tikai karš ietver trīs fāzes – šoks, pieradums un nogurums. Šoks bija, pieradums bija, nogurums droši vien arī, jo jau divus gadus esam šajā elles katlā,” tā TV24 raidījuma “Kārtības rullis” intervijā atzina  Ukrainas mediju vides vadošais žurnālists Dmitrijs Gordons, atbildot uz jautājumus, vai viņam ir iestājies nogurums no kara Ukrainā.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

“Tu nevari novērsties no tā visa, tu nespēj domāt ne par ko citu, nevari atslābināties. Tu nevari smieties – jautri un bezrūpīgi kā pirms kara. Tu visu laiku apzināti un neapzināti zemapziņā domā par karu, par zaudējumiem un fronti, par bruņojumu un ieročiem, par krievu pārvietošanos vai nepārvietošanos. Tu visu laiku domā par karu,” tā sacīja žurnālists Gordons.

Tāpēc Gordons atzina, ka zināmā mērā ir iestājies nogurums karadarbības dēļ, bet ne tāds, ka visu gribētu pamest. “Tas nav tāds nogurums, kad gribas visu pamest, nospļauties uz visu un no visa abstrahēties, aizmirst. Nē! Tas nav tas nogurums. Tāda noguruma nav ne man, ne Ukrainas sabiedrībai,” tā pārliecinoši uzsvēra Ukrainas mediju vides vadošais žurnālists Gordons TV24 raidījumā “Kārtības rullis”, diskutējot par notikumiem gan karadarbības frontē Ukrainā, gan agresorvalstī Krievijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.