Foto: pixabay

Martā “Sieviešu festivālā” piedāvās bezmaksas lekcijas par veselību un labklājību 0

Pievieno LA.LV

Martā Jūrmalā norisināsies vecāku apvienības “Māmiņu klubs” organizētais “Sieviešu festivāls 2019”, kurā piedāvās lekcijas par veselību un labklājību, aģentūru LETA “MFD Veselības grupas” pārstāve Viktorija Golubeva.

Pensionāriem atpūta pie ezera beidzas letāli – tiek uzskatīts, ka viņus nonāvējis lācis 7
Veselam
Ko ēst, lai uzturētu savas nieres lieliskā stāvoklī: 9 visnoderīgākie pārtikas produkti
Kokteilis
Cik daudz veiksmes ir tavā pusē? Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc to iespējām kļūt bagātam
Lasīt citas ziņas

Lekcijas uz lielās skatuves lasīs Latvijas personības un speciālisti, tostarp ārsti, individuālās izaugsmes treneri, psihologi un citi.

Tāpat festivāla laikā tiks rīkotas veselīga uztura un dzīvesveida, kā arī modes un stila meistarklases, konsultācijas par spa procedūrām un citi pasākumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasākums norisināsies 2.martā Lielupes viesnīcā “Semarah Hotels”.

Festivālu šogad “Māmiņu klubs” rīko sadarbībā ar “MFD Veselības grupu. Ieeja “Sieviešu festivālā” ir bez maksas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.