Ekrānuzņēmums no LTV Ziņu dienesta profila Facebook/SPKC DATI uz 06.04.2020 par situāciju Latvijā Covid-19 izplatības laikā.

Pagājušā diennaktī Covid-19 nav izplatījusies jaunos novados: slimība skārusi 55 pašvaldības 0

Pagājušā diennaktī slimība Covid-19 jaunos novados nav izplatījusies, līdz ar to slimība vēl arvien skārusi 55 pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Attālinātajam darbam beigas? Jaunais Valsts kancelejas direktors sola pārskatīt šo ierēdņu darba modeli
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzes un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi! 86
Lasīt citas ziņas

Līdz šim Covid-19 konstatēts Aizkraukles, Aizputes, Alojas, Alūksnes, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Priekules, Raunas, Rēzeknes, Rūjienas, Salaspils, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Turklāt nav notikušas arī būtiskas izmaiņas sasirgušo iedzīvotāju vecuma grupās.
CITI ŠOBRĪD LASA

Visbiežāk ar Covid-19 slimo iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 39 gadiem – šajā vecuma kategorijā ir 140 sasirgušie, kamēr vecumā no 40 līdz 49 gadiem – 104. Tāpat augsta saslimstība vērojama arī 20 līdz 29 gadus vecu iedzīvotāju vidū, kur atklāti 90 ar Covid-19 inficētie. Joprojām vismazākais pacientu skaits noteikts vecumā līdz 19 gadiem, kur patlaban zināms par 30 inficētajiem.

Vislielākais saslimušo skaits aizvien reģistrēts Rīgā, proti, galvaspilsētā ar Covid-19 sirgst vairāk nekā 251 cilvēks.

Saslimušo skaits Jūrmalā joprojām ir no 21 līdz 50, bet Jelgavā, Liepājā un Ķekavā – no 11 līdz 20. Savukārt Ozolnieku, Babītes, Bauskas, Ķekavas, Salaspils, Mārupes, Garkalnes un Ogres novados inficēto skaits ir no sešiem līdz desmit, bet pārējās pašvaldībās, kuras skāris Covid-19, inficēto skaits ir no viena līdz pieciem.

Kā ziņots, Covid-19 aizvadītajā diennaktī apstiprināta vēl deviņi cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 542 cilvēki. Iepriekšējā diennaktī veikti 773 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 21 773 Covid-19 testi.

Patlaban slimnīcās ārstējas 44 Covid-19 pacienti, tajā skaitā 39 ar vidēju slimības gaitu, bet pieci – ar smagu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.