Veselam
Psiholoģija

Pārcenšanās, tēlošana un alkohols. Kas sievieti padara nepievilcīgu vīrieša acīs0

Foto: Pexels

Ļoti daudzas sievietes ikdienā velta milzum daudz laika un līdzekļu tikai, lai padarītu sevi pievilcīgāku un seksīgāku vīrieša acīs. Nereti centieni panākt vīrieša iekāri rada pilnīgi pretēju efektu, jo viņam sieviete šķistu daudz pievilcīgāka tāda, kāda viņa ir, nevis tāda, kāda cenšas būt, īpaši, ja šie mēģinājumi ir neveikli un neveiksmīgi.

Iedvesmojoties no “Woman’s Day” un Cosmopolitan.com, piedāvājam iepazīties ar vairākām lietām, kas mazina vīrieša iekāri un liek sievietei izskatīties nepievilcīgākai viņu acīs.

Vēlēšanās nebūt redzamai mīlēšanās laikā

Mēdz sacīt, ka vīrieši mīl ar acīm, tāpēc ieslēgta gaisma intīmās tuvības laikā viņus tikai vēl vairāk iekvēlina. Ja uzstāsi, ka mīlēšanās iespējama tikai pilnīgā tumsā vai zem segas, tu vari radīt iespaidu, ka tavs izskats tev ir svarīgāks par to, ko vēlas tavs partneris.

Izņēmums, protams, ir gadījums, ja arī vīrietis dod priekšroku seksam, kura laikā viens otru īsti nevarat saskatīt. Ja tavs partneris vēlas redzēt tevi mīlēšanās laikā, atceries, ka gaismā tu noteikti izskaties daudz pievilcīgāka, nekā tad, kad tevi nevar redzēt.

Neskaitāmas stundas pie spoguļa un mēģinājumi būt pārāk seksīgai

Reti kurš vīrietis sacīs, ka viņam nepatīk sievietes, kas par sevi rūpējas un nekautrējas īstajā brīdī izcelt savu seksualitāti.

Tomēr atceries, ka ne vienā, ne otrā jautājumā nevajadzētu pārspīlēt – piedauzīgs apģērbs ikdienā un vairākas stundas katru dienu pie spoguļa, lai uzliktu kosmētiku, var nepanākt gaidīto efektu.

Lielākajai daļai vīriešu tomēr patīk redzēt mīļotās sievietes, nevis mākslīgu veidojumu pat tad, ja tas līdzinās neparastam mākslas darbam.

Arī pārlieka cenšanās izskatīties un izturēties seksīgi var likt tev vilties – tas, kas uz kino ekrāna izskatās kaislīgi un neatvairāmi, reālajā dzīvē var šķist nedaudz komisks un mazināt vīrieša iekāri.

Nebaidies uzņemties kontroli, bet nemēģini nokopēt kustības, ko esi redzējusi kādā filmā.

Necenties saskrāpēt partnera muguru ar saviem nagiem, lai radītu kaisles ilūziju. Ja neesat pietiekami iekarsuši, tas tavam partnerim radīs sāpes, bet noteikti neuzbudinās.

Nekautrējies pastāstīt partnerim par savām vēlmēm guļamistabā, bet nekļūsti par diktatoru un neaizmirsti, ka gultā svarīga ir jūsu abu bauda, nevis tikai tava labsajūta.

Meli un izlikšanās

Uzticēšanās un spēja uzticēties ir svarīgas lietas attiecībās. Ja to nav, tad laimīgu savienību izveidot ir grūti. Sievietei (un noteikti arī vīrietim) neglaimo tas, ja viņa nav atklāta un godīga pret savu partneri.

Meli un izlikšanās kaitē gan emocionālajai, gan fiziskajai tuvībai – arī tā ir viena no lietām, kas mazina tavu pievilcību vīrieša acīs.

Atceries, ka arī gultā izlikšanās par labu nenāk. Sasniegt orgasmu sievietei ne vienmēr ir vienkārši, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka tev tas jānotēlo.

Parasti sievietei ir nepieciešams ilgāks laiks nekā vīrietim, lai sasniegtu baudas virsotnes (vairāk par to lasi šeit), un netrūkst sieviešu, kas uzskata, ka viņas ceļ sava partnera pašapziņu un palīdz viņam, ja notēlo orgasmu.

Tomēr šāda rīcība samazina tavas iespējas kādreiz sasniegt baudas virsotnes, turklāt to savā ziņā var pielīdzināt melošanai savam partnerim. Ja tu nespēj būt pret vīrieti atklāta tik intīmā mirklī, tas var būt aizskaroši.

Tāpat tēlošana arī var likt domāt, ka tu no sava partnera neko vairāk negaidi, un tas noteikti neliks viņam alkt pēc tevis, bet, ļoti iespējams, radīs pretēju efektu.

Pārcenšanās, mēģinot atbrīvoties ar alkohola palīdzību

Vai esi ievērojusi, cik daudzās alkohola reklāmās tiek izmantotas pievilcīgas sievietes? Un cik filmās romantisks vakars sākas ar vīna iemalkošanu vai trakulīga ballīte noslēdzas ar kaislīgu un neticami izjustu mīlēšanos? Negaidi, ka alkohols darīs tādus pašus brīnumus ar tevi – tā ietekmē tu noteikti nekļūsi seksīgāka un tava intīmā dzīve nekļūs manāmi labāka.

Alkohols patiešām var palīdzēt nedaudz atslābināties, ja jūties nervoza, bet uzmanies no tā ietekmes un nepārspīlē.

Neviens cilvēks, ne sieviete, ne vīrietis, nekļūst skaistāks un pievilcīgāks, ja ir piedzēries. Tas drīzāk ir apkaunojoši. Tas nav seksīgi, ja vīrietim jāmēģina tevi noturēt kājās vai jātur tavi mati, kamēr vem. Tāpat viņam nešķitīs uzbudinoši tas, ja viņam zvanīsi un mēģināsi kaut ko seksīgi šļupstēt.

Ja vēlies saglabāt cieņu un pievilcību, zini savu mēru! Ja tev šķiet, ka bez alkohola nespēj atbrīvoties, ļoti iespējams, tev ir problēma.

Izlikšanās par neveiklu dumiķīti

Ir sievietes, kas uzskata – izlikšanās par vāju un ļoti naivu palīdz vīrietim justies vajadzīgam un sievietei izskatīties pievilcīgai. Realitātē tas bieži rada iespaidu, ka sievietei trūkst inteliģences un viņa nespēj par sevi parūpēties.

Tas, ka sieviete ir jāauklē kā mazs bērns, lielu daļu vīriešu atgrūž. Līdzvērtīga partnere, kas ir gudra un inteliģenta, lielākajai daļai vīriešu šķiet seksīgāka un iekārojamāka nekā maza, bezpalīdzīga dumiķīte.

Tev, protams, nav jāizliekas par supersievieti un pilnīgi viss jāpaveic pašai. Esi atklāta, lūdz partnera padomu un palīdzību, kad tas ir vajadzīgs, bet neliec viņam darīt to, ko bez īpašas piepūles vari paveikt pati.

Saistītie raksti

Atceries, ka, tēlojot muļķi, negūsi gaidīto atzinību, tāpat necenties izlikties neveiklāka nekā esi un netēlo bezpalīdzīgu vārguli.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
51 minūtes
IB
Ilona Brūvere
Kultūra
Leimaņu dzimtas sāga trijās paaudzēs. Stāsta Jānis Streičs
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 25
22 stundas
LE
LETA
Latvijā
Naktī notikusi traģēdija Aizputes novadā: vīrietis nokritis no motocikla un gājis bojā notikuma vietā
30 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 16 minūtes