Arhīva foto.
Arhīva foto.
Ilustratīvs foto. RAKUS “Gaiļezers”.

Slimnīcā “Gaiļezers” piedzīvo nervus kutinošu situāciju: kas notika operāciju zālēs, kad pazuda elektrība? 22

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra “Gaiļezers” 7. un 1. korpusā šodien no rīta notika īslaicīgs elektrības padeves pārrāvums, aģentūru LETA informēja RAKUS pārstāve Ilga Namniece.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Pacientiem, kas iestājušies slimnīcā plānotā kārtā vai akūtā veselības stāvoklī – nepieciešamā medicīniskā palīdzība tika sniegta. Akūtie invazīvās radioloģijas pacienti, kā arī akūtie sirds saslimšanu pacienti tika novirzīti uz Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu. Savukārt Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika turpina sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Lai gan stacionāra “Gaiļezers” operāciju blokā elektrības padeves traucējumi netika konstatēti, tika pieņemts lēmums – pabeigt iesāktās operācijas un uz laiku – divām stundām – pārtraukt plānotās operācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Avārijas brigādei operatīvi izdevās atjaunot elektrības padevi 1.korpusā, tādējādi Diagnostiskās radioloģijas izmeklējumi pacientiem tiks nodrošināti saskaņā ar pierakstu laikiem. Iemesli šim elektrības pārrāvuma incidentam tiks skaidroti.

Patlaban plānotā apmērā tiek veiktas operācijas, dažādas medicīniskās manipulācijas, kā arī sniegtas ambulatorās ārstu konsultācijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.