Foto: Evija Trifanova/LETA

“Tas parāda, ka ne visu par vecu, smagu, daudzu slimību pacientiem un vakcīnām mēs zinām!” Apinis par nāvēm Norvēģijā 23

Pievieno LA.LV

“Kā Apiņa kungs nokomentētu Norvēģijas vakcinēto mirušo skaitu?” kāds RīgaTV 24 raidījuma “Uz līnijas” skatītājs jautā.

Kokteilis
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Kokteilis
Tie uzsūc un glabā laimi: 7 priekšmeti, kam jābūt katra latvieša mājoklī
Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt 62
Lasīt citas ziņas

“Es esmu ļoti liels vakcinācijas aizstāvis, bet es nekad skaļi nemēģinu apsaukāt tos, kuriem ir citāds viedoklis. Katru dienu man ir pieejama literatūra, ļoti laba, zinātniska literatūra, kas ir gan par, par mazāk par, gan pret vakcīnām.

Vai drīzāk ne gļuži pret vakcīnām, vairāk literatūra, kurā mēģina izskaidrot, ka mums šobrīd vēl ir nepietiekama informācija un zināšanas par Covid-19 vakcīnu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Norvēģu gadījums rāda, ka ne visu par ļoti vecu, smagu, daudzu slimību pacientiem un iespēju vakcinēties mēs zinām.

Es izlasījis esmu daudzus pretrunīgus viedokļus par šo jautājumu, es nemēģināšu iedziļināties, katrā ziņā Norvēģijā katru dienu šajā vecuma grupā nomirst 45 cilvēki ar dažādām slimībām. Un pa visiem kopā ir 33 mirušie, kuri no šiem bijuši vakcinēti pirms tam,” Apinis atbild uz skatītāja jautājumu.

Raidījuma vadītājs viesi vēl papildina, sakot, ka Norvēģijas mediji cenšas šo informāciju pēc iespējas vairāk skaidrot, tajā pašā laikā sakot arī to, ka 13 no šiem cilvēkiem, par kuriem sākotnēji tika ziņots, ka miruši pēc vakcīnas, ir veikta autopsija un nav secināts, ka nāves cēlis būtu tieši vakcīna.

“Es domāju, ka nevienam no šiem 33 cilvēkiem miršanas iemesls nav uzstādīts – vakcīna,” piebilst Apinis.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.