VIDEO. Pentagons publicē kadrus ar neizskaidrojamiem NLO, kas manīti visā pasaulē, taču noliedz to saistību ar citplanētiešiem 40

Videoklipi publicēti Pentagona vietnē “All-domain Anomly Resolution Office” (AARO), kas tika izveidota 2022. gadā, lai “standartizētu neidentificētu anomālu parādību novērojumu vākšanu un ziņošanu”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Klipu garums ir dažāds un tajos redzamas vairākas neidentificētas anomālas parādības.

Domājot par neidentificētiem lidojošiem objektiem, prātā nāk apaļi diski ar gaismiņām, taču saskaņā ar AARO visbiežāk ziņots par sfēriska veida objektiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr AARO norāda, ka šis objekts, “iespējams, ir komerciāls lidaparāts un ka aizmugures kavitācija ir sensora artefakts, kas rodas video saspiešanas rezultātā”.

Šie materiāli publicēti, jo ASV neslēpjot no sabiedrības svešas tehnoloģijas vai ārpuszemes būtnes pēc tam, kad Pentagons publicēja AARO veiktās izmeklēšanas rezultātus, ziņo “Metro”.

Ziņojumā teikts: “Konsekventa tēma populārajā kultūrā ietver īpaši pastāvīgu stāstījumu par to, ka [ASV valdība] … atguvusi vairākus ārpus pasaules kosmosa kuģus un ārpuszemes bioloģiskās atliekas, ka tā izmanto programmu vai programmas, lai apgrieztu atgūto tehnoloģiju, un ka tā ir sazvērējusies kopš 1940. gadiem, lai šos centienus slēptu no Amerikas Savienoto Valstu Kongresa un Amerikas sabiedrības.

“Televīzijas programmu, grāmatu, filmu izplatība un lielais interneta un sociālo mediju satura apjoms, visticamāk, ir ietekmējis sabiedrisko sarunu par šo tēmu un nostiprinājis šo uzskatu dažās iedzīvotāju grupās.”

Ziņojumā arī teikts, ka sensori un vizuālie novērojumi ir nepilnīgi un daudzos gadījumos trūkst izmantojamu datu, un šādi pieejamie dati ir ierobežoti vai sliktas kvalitātes.

Šis ziņojums tiek publicēts, kad AARO direktora pienākumu izpildītājs Timotijs Filipss atklāja, ka ASV armija izstrādā NLO sensoru un noteikšanas sistēmu ar nosaukumu “Gremlin”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.