×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

No nākamā gada pacienta iemaksa par ārstēšanos slimnīcā saruks līdz 10 eiro (9)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

No nākamā gada 1.janvāra pacienta iemaksa par ārstēšanos slimnīcā samazināsies – jāmaksā būs 10 eiro par dienu, aģentūrai BNS apstiprināja veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS).

Pašlaik par ārstēšanos slimnīcā pacientam, sākot ar otru dienu ir jāmaksā 13,52 eiro.

“Jā, šim ir nauda. Mēs plānojam no nākamā gada 1.janvāra samazināt maksu par gultas dienu slimnīcā no 13,52 eiro līdz 10 eiro,” piektdien aģentūrai BNS sacīja ministrs.

Jau ziņots, ka valdība pašlaik diskutē par nākamā gada budžetu.

Iepriekš jaunais ministrs izteicās, ka viņa mērķis būs būtiski samazināt pacientu līdzmaksājumus. Pēc viņa paustā, par ārstēšanos slimnīcā tiem būtu jābūt pieciem eiro diennaktī, jo daudzi pašlaik noteikto summu nevar samaksāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Igaunijā un Lietuvā vispār nav jāmaksā par slimnīcu.

  2. kāda labvēlība no valdošo puses ,tik milzīga atladr kā lielveikaklā desas lunķim ,bet klušā kā pusstundas konsultacijai pie specialista ir pa30% pacelta takse -n0 n0 3 uz 4 pāri /un ja vairāki speci tad katram/ nu varēja jau noteikt kā ar pevsijā nevis nullēs bet 99 centos šmukā izskatītos ,arī tā dama ministriem vareja ieteikt nevis 1500 EURU b1t1499,99Euro tas tak parliecinātu cilvēkus Un vai tas ir šis jaunās valdības lielākais pienesums šis nozares reformā

  3. Nezinu,Tukumā nekādus dzērājus slimnīcā “neatkačā”.kas tad par viņiem maksās?!~Ja ir jau pārņēmusi delīrija,tad iesaka vest uz Jelgavu!

  4. Pie tādas aprūpes arī tas ir daudz,citās Eiropas valstīs ir daudz reiz mazāka samaksa.Bet paldies par to pašu!

  5. atvainojiet , vēl viens lūgums ,varbūt atrisināt arī to ,lai netiek Pievērsta tik liela uzmanība tam ,ar ko pacients atbraucis uz slimnīcu ,savām kajām ,ar ātrajiem ,ar savu auto ,galvenais ,ka tiek meklēta neatliekama palīdzība .

  6. jauks jaunums ,tagad tikai Lūdzu noregulējiet vai apmaciet Uzņemšanas nodaļās tos ,kas regulē “”ietikšanu “‘nodaļās slimnīcas,tāda vienaldzība un nesaparatne valda ,kāpēc tā saku ,tāpēc ,ka 2 reizes saskāros ar pilnīgu vienaldzību risināt drīzāk staiedxzamības kārtā atrisināt sarūgušo problēmu ..sirsnīgs paldies visiem ,kas strādā nodaļās ,čaklums um mīlestība ik uz soļa

  7. tāpat jau cilvēki nevar tikt pie ārsta,jo nav pat tā niecīgā 1,42 ko ģimenes ārstam maksāt. ir jāizvēlas nopirkt maizīti bērnam jeb iet pie ārsta,par gulēšanu slimnīcā nemaz nerunāsim. tā ir vistīrākā ņirgāšanās par cilvēkiem,un tad sūdzas ka latvieši brauc prom svešumā. Neviens tak nebrauktu,ja varētu šeit normāli dzīvot

  8. a kas notika,slimnicas tuksas neiet neviena arsteties,letak sanak vienreiz un uz kapiem?

    • nerunā muļķības,slimnīcas ir pārpildītas.dzērāji vien ir puse uz atkačāšanu.un kur vēl šiem visi izmeklējumi{it kā viņš vairs nedzers}Tur jau aiziet tā Latvju godība!

Draugiem Facebook Twitter Google+