×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju
 (2)

Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock

Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju, cilvēki steigs pabeigt iesāktos darbus, lai atpūstos un padomātu par nākamā gada plāniem. Katrs būs aizņemts pats ar saviem darbiem, tāpēc var rasties atsvešinātības sajūta. Gribēsies, lai viss notiek laikus un kā sarunāts.

22. decembrī plkst. 3.35 sākas Jauns Mēness cikls 


5. janvārī plkst. 6.53 Pilnmēness


20. janvārī plkst. 15.13 sākas Jauns Mēness cikls


Decembrī Merkurs virzās caur Mežāža zvaigznāju, tāpēc cilvēki ir principiālāki un prasīgāki. Lielāka uzmanība tiek pievērsta pienākumiem un atbildībai.

5. janvārī Merkurs pāriet uz Ūdensvīra zīmi. Tāpēc aktuāli būs jautājumi par projektiem, kas saistīti ar elektroenerģiju, un alternatīvākām un novatoriskākām idejām resursu ieguvei, izmantojot dabas enerģiju.

No 10. decembra Venera atrodas Mežāža zvaigznājā, tāpēc uzmanība tiek veltīta lietu kvalitātei un praktiskam pielietojumam. Aktuālas ir klasiskās vērtības, tradīcijas un mode.

3. janvārī Venera ieiet Ūdensvīra zīmē, tāpēc uzmanību piesaistīs avangardiskāki projekti un risinājumi gan atpūtas iespējām, gan ikdienai.

Marss no 2. decembra līdz 12. janvārim būs Ūdensvīra zvaigznājā. Tas radīs vēlmi brīvi un neierobežoti rīkoties. Cilvēki ātri aizsvilsies par sīkumiem un visu, kas kavēs viņu pārvietošanās spējas. Veicamie darbi jāplāno laikus, neko neatliekot uz pēdējo brīdi.

12. janvārī Marss ieiet Zivju zīmē. Tāpēc cilvēki spēcīgāk izpaudīs savas emocijas. Darbosies cēloņu – seku likumsakarību princips, tāpēc, pirms ko darīt, jāpārdomā iespējamās sekas.

No 8. decembra Jupiters ir Lauvā retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumu veikšanai būs vajadzīgs vairāk laika, nekā plānots. Cilvēkiem būs vēlme pieturēt savus finanšu līdzekļus, pietaupot tos nākamajam gadam. Veiksies labi plānoti, lielāka apjoma darījumi un pirkumi.

Saturns 23. decembrī uz 2,5 gadiem ieiet Strēlnieka zvaigznājā. Saturnam raksturīgi ieviest kārtību tajā sfērā, kur viņš atrodas. Tas rosinās cilvēkus pievērst uzmanību likumiem, izglītībai un vērtībām dzīvē. Iespējamas pārmaiņas finanšu un reliģijas jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Pirmais jautājums. Vai iespējams, ka katru dienu vienai divpadsmitajai daļai no cilvēces iekrīt vienāds liktenis? Tas par avīžu un žurnālu horoskopiem.
  Otrais jautājums. Kāpēc astroloģijā ir tik svarīgs dzimšanas brīdis? Jaunas dzīvības rašanās sākas ar apaugļošanu. Kas attiecas uz pašu piedzimšanu, tad šis process var būt visai ilgs un – visai nejaušs. Atceramies abortus un cīņu pret tiem, nedzimušo bērniņu tagad uzskata par personību, ko nedrīkst nogalināt. Vai viņu zvaigznes neietekmē?
  Trešais jautājums. Pieņemsim, ka planētu stāvoklis patiešām ietekmē cilvēka likteni. Rodas jautājums – kādā veidā? Kāds spēks to rada? Gravitācija? Var izskaitļot, ka vecmātes gravitācijas iedarbība uz jaundzimušo ir sešas reizes spēcīgāka par Marsu, bet ja salīdzina paisuma iedarbību, tad – divus triljonus reizes iedarbīgāka. Otrais zināmais spēks ir elektromagnētiskā iedarbība. Taču elektromagnētiskais spēks ar attālumu ātri kļūst mazāks, par to katrs var pārliecināties, padarbojoties ar kādu magnētu. Pārējie, divi zināmie spēki darbojas tikai mikroskopiskos attālumos. Citus spēkus mēs nezinām…
  Ceturtais jautājums. Kāpēc sastādot horoskopus, ņem vērā tikai planētu iedarbību? Saules sistēmā ir pundurplanētas, planētu pavadoņi, asteroīdi un komētas, Starptautiskā Kosmiskā Stacija un mākslīgie pavadoņi, kosmiskie kuģi, kāpēc neņem vērā to ietekmi?
  Piektais jautājums. No kurienes astrologi zina, kā uz mums iedarbojas jaunatklātie objekti? Dažas planētas cilvēki pazina jau sen, bet Urānu, Neptūnu, Plutonu un asteroīdus, kā arī planētu pavadoņus atklāja visai nesen. Kādā veidā astrologi saprata, ka šo debess ķermeņu iedarbība uz cilvēkiem ir tieši tāda, kādu viņi to apraksta?
  Sestais jautājums. Vai astroloģiskā iedarbība ir atkarīga no attāluma? Ja astrologam jautā, kāpēc viņš, sastādot horoskopus, neņem vērā kvazāru un citu zvaigžņu ietekmi? Viņš atbildēs, ka tie ir ļoti tāli objekti un to ietekme ir pārāk maza. Taču tad rodas jautājums: kāpēc astrologi savos aprēķinos neņem vērā attālumus starp planētām un Zemi? Marss, var atrasties starp Zemi un Sauli, bet var arī aiziet aiz Saules. Viņa attālums līdz Zemei var palielināties pat piecas reizes! To pašu var teikt par citām planētām. Turklāt, var izrādīties, ka abos gadījumos Marss atrodas vienā un tajā pašā zodiaka zīmē!
  Ja noslēpumainais astroloģiskais spēks ir atkarīgs no attāluma, tad visi horoskopi ir kļūdaini, jo neņem to vērā. Ja noslēpumainais astroloģiskais spēks nav atkarīgs no attāluma, tad visi horoskopi ir kļūdaini, jo neņem vērā lielāko daļu no debess ķermeņiem.

 2. Kad Saule atrodas kādā zvaigznājā, tā ar savu enerģiju nomāc zvaigžņu vājās gaismiņas un enerģiju, kas atnāk līdz mums. Teorētiski tas nozīmē, ka minētā zvaigznāja ietekme uz mums ir pati vājākā. Īstenībā mūs tad visvairāk ietekmē zvaigznājs, kas atrodas pretējā debessjuma pusē.

Draugiem Facebook Twitter Google+