Latvijā
Kriminālziņas

Tumšais stāvs šļupstēja, ka dodas uz Cīravu: reids pārvēršas glābšanas misijā1

Foto – LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Valsts policiju un Latvijas Samariešu apvienību (LSA) izvērsusi reidus Latvijā, lai mudinātu visus tumšajā laikā rūpēties par sevi un līdzcilvēkiem, uzvelkot gaismu atstarojošu vesti vai apģērbu, lai autovadītāji tumsā var pamanīt gājējus vai riteņbraucējus.

Vienā no reidiem Liepājas pusē piedalījies arī portāls “liepajniekiem.lv”, kas piedzīvojis to, kā reids pārvērties par glābšanas misiju. Visi bijuši gandarīti, ka izdevies novērst nelaimi – ja nebraukusi policija, pēc neilga laika varēja tikt saņemta traģiska ziņa, jo krēslā gājējs braucējiem bijis praktiski neredzams.

Portāls vēsta, ka īsi pirms Liepājas robežas brauktuves pašā malā ticis pamanīts kūņojamies tumšs stāvs. Tas bija stipri piedzēries vīrietis bez neviena atstarojoša elementa apģērbā, kurš uz savām kājām nostāvēt nevarēja, bet šļupstēja, ka dodas uz Cīravu. Uz notikuma vietu tika izsaukta pašvaldības policijas ekipāža, kas apreibušo kungu nogādāja atskurbtuvē.

Savukārt uz autoceļa Grobiņa-Ventspils bija velosipēdiste, kura arī tumsā bija grūti saredzams – ne velosipēdam bijis kāds atstarotājs, ne sievietei veste vai kāds cits atstarojošs elements.

Kopumā tika izdalīts desmitiem atstarojošo vestu.

LA.lv