Vai pēc trešās vakcīnas jālieto asins šķidrinoši medikameti? 112

Pievieno LA.LV

Kāda skatītāja TV24 raidījumā “Uz līnijas” interesējas – kuru poti ieteicams izvēlēties kā trešo, ja saņemtas divas AstraZeneca vakcīnas devas, kā arī, vai pēc trešās vakcīnas vajadzētu lietot trombus šķidrinošus medikamentus [asins šķidrinoši medikamenti – red.], kas ir, piemēram, aspirīns?

“Latvietis atkal cenšas apkrāpt latvieti, cerot, ka pircējs nepamanīs!” Vīrietis veikalā piefiksē to, ko daudzi visdrīzāk palaiduši garām
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
Kokteilis
“Pagaidām viņa ir nepārspēta!” Latvieši visai atklāti apspriež mediķes Rozentāles personīgo dzīvi 24
Lasīt citas ziņas

Latvijas infektoloģijas centra (LIC) Covid-19 pacientu ārstniecības nodaļas vadītāja Ieva Tolmane norāda, ka var vakcinēties vai nu ar to pašu AstraZeneca vakcīnu, vai arī Pfizer vai Moderna vakcīnām.

Savukārt uz jautājumu par aspirīna lietošanas nepieciešamību pēc trešās vakcīnas viņa sniedz šādu atbildi:

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja jūs viņu lietojat jau citu iemeslu dēļ līdz šim, tad turpiniet viņu lietot. Ja jūs viņu nelietojat – jums viņš nav jālieto.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.