Publicitātes foto

Atklāt savu ikdienas iedvesmas avotu sievietes aicinātas “Iedvesmas vakaros” iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” 0

Iedvesmojot sievietes sevis izzināšanai un lutināšanai, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” tiek rīkota īpaša pasākumu sērija – “Iedvesmas vakari”.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Katra mēneša pirmajā ceturtdienā ikviena daiļā dzimuma pārstāve tiek aicināta uz noderīgām lekcijām, iedvesmojošiem pieredzes stāstiem, veselības, modes un stila konsultācijām zinošu ekspertu pavadībā.

Pirmais “Iedvesmas vakars” notiks jau nākamnedēļ – 1. oktobrī, plkst. 18:00 “Māmiņu Kluba” vadītājas, TV personības un dzīvesstila blogeres Rūtas Dvinskas vadībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vakara laikā ar lekcijām uzstāsies ekspertes: Diāna Zande, Una Ulme un Kristīne Beitika, runājot par dzīves prioritātēm, sava vecuma pieņemšanu, veselīga dzīvesveida principiem.

Savukārt sieviešu stendapa zvaigzne Džemma Sudraba ar savu priekšnesumu parūpēsies par veselīgu humora devu. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākumu sērijas “Iedvesmas vakari” mērķis ir iedvesmot sievietes un iedrošināt jauniem atklājumiem. Pasākuma koncepts sniedz atpūtu ar pievienoto vērtību – vienai pašai vai ar draudzenēm, kā arī jaunas zināšanas un iespēju izrauties no ikdienas rutīnas.

Sievietes tiek aicinātas ierasties, ievērojot īpašu dreskodu – sarkanu stila elementu.

Pirmā “Iedvesmas vakara” moto ir “Es savas dzīves centrā” – aicinājums sievietēm veltīt vairāk laika sev, atļauties atpūtas un zināšanu pilnu vakaru sievišķīgā atmosfērā.

Drošības apsvērumu dēļ, vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc sievietes aicinātas savlaicīgi reģistrēties portālā Maminuklubs.lv, rezervējot sev bezmaksas ielūgumu.

“Šis gads ir nesis dažādas pārmaiņas, kas zināmā mērā ietekmēja arī mūsu pašsajūtu. Uzsākot “Iedvesmas vakaru” pasākumu sēriju, mēs vēlamies iedvesmot sievietes atgūt un uzturēt līdzsvaru un uzzināt, kā palīdzēt sev justies laimīgai ikdienas steigā. Rūpes par sevi – gan fiziski, gan mentāli – ir neatņemama sastāvdaļa ikdienas gaitās, kā arī viens no priecīgas dzīves stūrakmeņiem. Aicinu ikvienu interesenti atbrīvot dažas vakara stundas un veltīt šo laiku sev, izbaudot būšanu savas dzīves centrā,” stāsta Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja.

Reklāma
Reklāma

“Mūsdienu sievietei ir milzum daudz pienākumu, bet pārāk maz atpūtas un laika sev. Vairāk nekā 80% mūsu aptaujāto sieviešu, no kurām daudzas ir ģimenes sievietes un mazu bērnu mammas, atzīmē, ka ikdienā saskaras ar grūtībām apvienot pienākumus ar savām vajadzībām. Ir grūti atrast laiku sev, tomēr tā ir liela sievietes vajadzība, lai atjaunotu savus resursus un spēkus. Ir tikai dabiski, ka sievietes vēlas ikdienā vairāk relaksējošas atpūtas un laiku ar draudzenēm. Mēs neesam tikai mammas, darbinieces vai partneres, bet esam arī vienkārši mēs pašas – savas dzīves centrā. “Iedvesmas vakari” būs kvalitatīvi pavadīts laiks, ar jaunām zināšanām un iespēju satikties ar iedvesmojošiem ekspertiem,” norāda Sandija Salaka, organizācijas un vecāku medija “Māmiņu Klubs” vadītāja.

1. oktobra pasākuma programmas tēmas tiks veltītas sievietes psiholoģiskajai un fiziskajai labsajūtai. Kopā ar zinošām ekspertēm, palūkosimies uz savas dzīves prioritātēm.

STV Sieviešu vakari tirdzniecības centrā “Akropole”

Pasākuma programma (pl. 18.00 – 20.30)

Psihoterapeites Diānas Zandes centrālā pasākuma lekcija “Sieviete savas dzīves centrā: kā veidot veselīgu pašapziņu?”.

Diāna Zande aicinās sievietes aizdomāties, vai ikdienas dzīvē prioritizējam sevi? Ikdienas vajadzības, pienākumi, darba un ģimenes dzīves apvienošanas izaicinājumi bieži vien ir izdegšanas pamats, kas ilgtermiņā rada zemu pašvērtējumu – ikviena sieviete ir pazīstama ar frāzi “Es netieku ar visu galā!”.

Noliekot sevi savas dzīves centrā, akceptējot savas vajadzības un pieņemot sevi bez perfekcionisma maksas, sieviete jūtas psiholoģiski stabilāk.

Una Ulme, grāmatas “Skaistumam nav gadu” autore ar lekciju “Kā sievietei sevi pieņemt jebkurā vecumā?”.

Una Ulme, dzīvesstila un ageless kustības Latvijā iedvesmotāja iedrošinās sievietes rūpēties par sevi un pieņemt savus gadus – sievietes, vecumā ap 30 gadiem un vairāk, nereti sajūt kompleksus par saviem gadiem. Unas Ulmes lekcijā runāsim, kā reizēm mums, sievietēm, vajag atgādināt sev, ka gadiem tiešām nav nozīmes, ja pieņemam sevi, savu ķermeni un prātu, kas mainās.

Kristīne Beitika, veselīga dzīvesveida entuziaste un Instagram blogere “Mans izskats – mana pašapziņa”.

Iedvesmas stāsts, kā ar nelielām, bet veselīgām pārmaiņām ieviest veselīgāku dzīvesveidu un pieņemt sevi. Kristīne Beitika dalīsies savā pieredzē, kā izdevies izdarīt izmaiņas savā dzīvē, veselīgi nomest svaru un iedvesmot citas sievietes uz veselīgu dzīvesveidu un sevis pieņemšanu.

Sieviešu stendapa zvaigzne un humoriste Džemma Sudraba ar vakara noslēdzošo daļu – humoristisku vēstījumu “Sievietei viss ir savās vietās!” – ļaus ar dzirkstošu humoru paskatīties uz tipiskākiem sieviešu satraukumiem no malas.

Pasākumu sērija sievietēm “Iedvesmas vakari” turpmāk norisināsies katra mēneša pirmajā ceturtdienā no pl. 18:00 līdz pl. 20:30, “Akropole” pasākumu zonā, 1. stāvā starp A un F ieejām – noderīgas lekcijas, tikšanās iespējas ar atzītiem dažādu jomu ekspertiem, dzīvesstila padomi un aizraujošas aktivitātes, ko sievietēm izbaudīt kopā ar draudzenēm.

Pasākumu tematiskajā lokā būs sieviešu labsajūta, veselība, veselīgs dzīvesveids, pašizaugsme, iedvesma savas karjeras uzlabošanai, modes un stila “odziņas”, attiecību veidošanas māksla un citas tēmas, kas palīdzēs sievietēm justies zinošākām un pārliecinātākām par sevi.

“Iedvesmas vakari” ir iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” un vecāku medija “Māmiņu Klubs” kopīgi organizēti pasākumi; informatīvu atbalstu nodrošina kanāls “STV Pirmā!”.

Par iepirkšanās un izklaides centru “Akropole”

Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” mājo Baltijā vienīgais multizīmolu veikals “Van Graaf”, kā arī sporta un dzīvesstila preču veikali “USC” un “adidas Originals”.

Tieši šeit ir atrodami vislielākie zīmolu “Zara”, “Reserved”, “Deichmann”, “Oysho”, “Guess” un “KidzOne” veikali Latvijā. Plašo veikalu klāstu papildina restorāni un kafejnīcas dažādām gaumēm, plašs un elegants “Maxima” XXX lielveikals, moderna “Lemon Gym” sporta zāle, vissezonas slidotava un citas iepirkšanās un izklaides vietas visai ģimenei.

“Akropole” ir ne vien modernākais iepirkšanās un izklaides centrs Latvijā, bet arī pirmais, kas, pateicoties augstajiem ilgtspējas un energoefektivitātes standartiem, ieguvis prestižo BREEAM sertifikātu ēkas projektēšanas un arī būvniecības stadijai.

Tāpat “Akropole” atzīta par 1. vietas ieguvēju nominācijā “Jauna sabiedriska būve” konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” un novērtēta kā labākais BIM projekts skatē “Gada labākā būve Latvijā”.

Turklāt “Akropolē” atrodas lielākais B+ klases Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.