Foto: Xinhua/ ZUMA Press/ LETA

Cik jauni Covid-19 gadījumi Latvijā atklāti svētdien? 15

Pievieno LA.LV

Svētdien Latvijā atklāti 76 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un nav saņemtas ziņas par neviena saslimušā nāvi, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Veselam
Daudzi tos uzskata par veselīgiem… 8 pārtikas produkti, kuros slēpjas pārsteidzoši daudz cukura
“Norīsiet mēli!” Lērums latviešu slavē kādu kafejnīcu Vidzemē, kurā par visu padomāts līdz pēdējai niansei
RAKSTA REDAKTORS
“Eksistēju bez naudas!” Sofija ar augstāko izglītību ir izmisumā, jo viņu neņem darbā pat veikala pārdevēja amatā
Lasīt citas ziņas

Saslimstības ar Covid-19 divu nedēļu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pēdējās diennakts laikā ir samazinājies no 204,3 gadījumiem uz 201,2. Pagājušajā diennaktī veikti kopumā 2894 Covid-19 testi, un pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem ir pieaudzis no 2,4% līdz 2,6%.

Kopumā Latvijā līdz šim reģistrēti 134 888 inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, bet miruši 2413 ar šo slimību sasirgušie.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējo divu nedēļu laikā Latvijā atklāti kopumā 3809 Covid-19 gadījumi. Pārējie inficētie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.