Veselam
Neticami stāsti

Dziednieks Oskars Peipiņš iesaka asinsvadu tīrīšanas metodi no tibetiešu mūkiem0

Valda Ilzēna foto

Ļoti labi asinsvadus attīra 40 dienu rīsu ēšana pirms gulētiešanas noteiktā veidā. Par to jau pēc aptuveni 500 klientu un, protams, arī savas pieredzes, pārliecinājies dziednieks Oskars Peipiņš. Viņam šo metodi ierādījuši tibetiešu mūki.

Kā tas jādara. Var izvēlēties baltos klasiskos rīsus. Pirms iet gulēt, glāzē tīra ūdens ieliek vienu ēdamkaroti nevārītu rīsu. Nākamajā vakarā ūdeni nolej, pielej jaunu, kā arī vēl paņem otru glāzi, kurā arī ielej ūdeni un ieber ēdamkaroti rīsu (jāatzīmē, kura glāze ir kura). Trešajā vakarā abas iepriekšējās glāzes nolej un aplej ar jaunu ūdeni, kā arī pēc tāda paša principa piepilda trešo glāzi. Ceturtajā vakarā, tai jābūt dienai tūlīt pēc Pilna Mēness, – pirms gulētiešanas izlej ūdeni un sāk ēst rīsus no pirmās glāzes un uzdzer svaigu dzeramo ūdeni. Šo tukšo glāzi piepilda ar jaunu rīsu ēdamkaroti, uzlej ūdeni, bet nākamajā vakarā lieto tos rīsus, kas ir trīs dienas stāvējuši. Tā turpina kopā 40 vakarus.

Tiem, kam no rīsiem rodas aizcietējumi, diezin vai tie no šīs metodes radīsies – nezin kādam jābūt piesārņojumam, lai no vienas karotes rīsu uz nakti rastos aizcietējumi…

Oskars Peipiņš pēc šādas attīrīšanās klientos novērojis fantastiskus rezultātus. “Organisms it kā “uzelpo”. “Man ir savāktas aptuveni 500 atsauksmes no cilvēkiem par minēto attīrīšanos pa šiem gadiem. Novērots, ka atjaunojas āda, cits saka – “lidoju kā raķete”, “pieaug spēki”, cilvēki vairāk svīst – jūt, ka tīrās. Jo rīsi kā sūklis uzņem un izvada toksīnus. Organismā rodas vienmērīgs siltums (kas ir veselības pazīme) un rodas citi ieguvumi,” prātā atsauc dziednieks.

Vēl kāda sieviete attīrīšanās laikā 22. dienā pamodusies un uz sejas ieraudzījusi asinis. Izrādījās, ka pa nakti caur porām, organismam attīroties, izspiedušies sāls kristāliņi, viņa instinktīvi paberzējusi seju un radušies mikroievainojumi. Bet iedomājieties, cik vienkārši un iedarbīga attīrīšanās.

Šo metodi ieteicams veikt divas trīs reizes gadā. Piemēram, tā ļoti efektīva ir pirms Jāņu Saulgriežiem.

Rīsi uzņem metabolisma produktus, kas neizvadījās. Šie produkti arī rada dažādus blokus organismā – tos pašus, ko dziednieki likvidē.

 

Lasiet arī sarunu ar dziednieku: “Sākumā slimību ielaižam domu līmenī”. Dziednieks Peipiņš nosauc dopingus veselībai”

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.